Yeni Samsung Galaxy Ace Style Geliyor

By
Updated: Nisan 5, 2014
galaxy-ace-style-stellt-samsung-seiner-road-show-hamburg-neues-smartphone--bild-netzwelt-101901Samsung’dan yeni akıllı telefon geliyor. Samsung, orta ve alt seviye için hazırladığı projeye harfi harfine uyuyor. Bildiğiniz gibi, geçtiğimiz yıl Samsung, 2014 yılında tabletlere ve alt seviye akıllı telefonlara daha fazla önem vereceğini açıklamıştı. Şimdi bu açıklamaların sonuçları gelmeye başladı.

Samsung alt seviye pazarlar için akıllı telefon çıkartmaya hız kesmeden devam ediyor. Resmi olarak tanıtımı yapılmamış olsa da Almanya’da perakendecilerin listelerinde görünmeye başlamış durumda.

Galaxy Ace Style model adına sahip olan cihaz, giriş seviyesi bir akıllı telefon olması bekleniyor. Tam kod adı SM-G310HN olarak görüntüleniyor. 4 inç boyutlarında bir ekrana sahip olması beklenilen Galaxy Ace Style, 4 GB dahili hafızası ile tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca microSD kart slot girişine yer verilen cihazda, hafıza 32 GB’a kadar artırılabiliyor. Çift sim kartı girişinede izin veren cihaz Android 4.4 KitKat mobil işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor. Arayüz olarak ise TouchWiz kullanacağa benziyor.

Samsung’un yeni uygun fiyatlı akıllı telefonu Galaxy Ace Style, 200 ile 300 Euro fiyat etiketi ile Avrupa pazarında satışa sunulacak. Cihazın hem tek hem de çift sim kart desteği bulunan versiyonlarının Avrupa ile eş zamanda ülkemizde de satışa sunulması bekleniliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir