Yeni HTC M8 Satışa Sunuluyor

By
Updated: Mart 27, 2014
HTC ONEGeçtiğimiz yıl One modelini bazı üretim sıkıntıları yüzünden iki ay sonra satışa çıkaran HTC, yeni amiral gemisinde bu hatayı yapmadı. HTC için rekor sayılabilecek bir sürede, lansmanın hemen ardından yeni amiral gemisi M8’i satışa sundu.

HTC’nin yeni amiral gemisi, an itibari ile Amerika Birleşik Devletleri’nde Verizon GSM operatörünün mağazalarında satışa sunuldu. AT&T ve Sprint GSM operatörlerinin de internet sitelerinden, isteyenler siparişlerini verebiliyor. HTC’nin yeni amiral gemisi M8’in 16 GB dahili depolama alanı bulunan versiyonu 600 Amerikan Doları fiyat etiketine sahip iken, 32 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonu 650 Amerikan Doları fiyat etiketine sahip.

Avrupa kıtasına baktığımızda ise Birleşik Krallık’ta bugün itibari ile cihaz satışa sunulmuş durumda. 4 Nisan tarihinden itibaren de toplamda 100 ülke ve 230 GSM operatörü tarafından satışa sunulacak. Ülkemiz ise o 100 ülke arasında bulunuyor. Yani 4 Nisan tarihi itibari ile ülkemizde HTC’nin yeni amiral gemisi M8’i bulabileceksiniz. Ülkemizde beklenen satış fiyatı ise 2199 ve 2299 Türk Lirası fiyatları arasında olması bekleniyor.

Satışa çıkış tarihi ile rakiplerinden daha önce piyasaya girmiş olacak olan M8, büyük bir kitle tarafından heyecanla bekleniyor. 4 Nisan’da ülkemizde satışa sunulması beklenilen telefonun, ülkemizde ilk olarak  GSM operatörleri tarafından satışa sunulması bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir