Xbox One Oyun Konsolu Karşılaştırmaları

By
Updated: Haziran 8, 2017
xbox-oneXbox One Oyun Konsolu Karşılaştırmaları

xbox-one-oyun-konsolu-karsilastirmalari-

Oyun tutkunlarına en iyi Xbox oyun konsollarından bahsedelim. Özellikle tercih edilen en iyi seri kesinlikle Xbox One konsolları. Dünyanın en güçlü oyun konsolu olarak tabir edilen Xbox One X ve daha fazla ürün incelemesi burada. Xbox One S ise oyun ve 4K eğlencede en iyi adres olarak gösteriliyor. İşte, Xbox One Oyun Konsolu Karşılaştırmaları… Hem Xbox One X hem de Xbox One S konsollarda bulunan ortak özellikler şunlar. 4K ultra HD Blu-ray ve 4K video aktarımı. Çok satan 100’den fazla konsol oyunu ve 300’den fazla 360 oyun. Hızlı, atanmış, stabil Xbox Live sunucuları. Premium Dolby Atmos ve DTS:X ile muhteşem ses deneyimi.

xbox-one-oyun-konsolu

Tüm oyunlar ve aksesuarlarda tam performans çalışma yeteneği. Yalnızca Xbox One X oyun konsolunda bulunan özellikler şunlar. 6 teraflopla daha iyi çalışan oyunlar. 60 FPS’de 4K çözünürlüklü kliplerin aktarımı ve kaydedilebilmesi. Her kareyi 326 GB/sn bellek bant genişliğinde görebilme özelliği. Diğer modellere göre @ daha yüksek güç. Xbox One Oyun Konsolu Karşılaştırmaları makalemizi inceleyerek kendi zevklerinize en uygun oyun konsolunu seçebilirsiniz. Genel olarak Xbox One ile her daim bir adım önde olacaksınız. Amazon, Netflix gibi mecralardan 4K Blu-ray filmleri ve 4K teknolojisi videoları izleyebilir ve aktarabilirsiniz.

xbox-one-oyun-konsolu-karsilastirmalari

Xbox One X grafik kalitesinde rakipsiz. Hızlı yüklenen kusursuz oyun deneyimi sizi bekliyor. Oyunlar X modelinde daha iyi çalışıyor. Dolby Atmos ve DTS:X heyecanı, uzaysal ses deneyimi sunuyor. Filmler ve oyunlar yeniden canlanıyor. Xbox One oyun konsolu ile Youtube, HBO, Pandora gibi sevilen uygulamaların tadı çıkarılabiliyor. Fiyatlar ortalama 1.500 TL civarında. Sabit disk kapasitesi 500 GB ve 1 TB kapasitesinde. Yüksek dinamik aralıklı HDR görüntüleme özelliği inanılmaz. Gears of War gibi oyunlarda renkler daha parlak. S model konsol, televizyon, alıcı ve kablo kutusu cihazlarınızı kontrol eder ve tam bir uyumluluk sağlar. TV programı veya film izleyebilir, programlar, film ve müziklerin özellikle de oyunların tadını sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz.

xbox-one-oyun-konsolu-

Açık ve koyu renkler arasında en yüksek kontrast sağlayan dinamik aralıklı görüntüleme teknolojisi, oyunların asıl derinliğini ortaya çıkartıyor. Xbox One Oyun Konsolu Karşılaştırmaları size hangi modelin daha ideal olduğu hakkında ipuçları verecektir. Xbox One X ve Xbox One S birbirinden değerli özelliklerle donatılmış. En yeni hit oyunlar konsolunuzla birlikte evinize geliyor. FIFA 18, Star Wars, Forza Motorsport 7 ve daha fazlası için en yakın teknoloji marketinin yolunu tutun. Doyasıya eğlenin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir