WhatsApp’ın Zenginliğini Arttıracak Uygulamalar

By
Updated: Eylül 21, 2014
WhatsApp’ın Zenginliğini Arttıracak UygulamalarWhatsApp7, inanılmaz popülaritesine rağmen bazen tek başına mesajlaşma konusundaki tüm ihtiyaçlarımızı karşılayamayabiliyor. Ancak bu sorunun da çözümleri basit. Bu sorunun çözümü Diğer WhatsApp uygulamalarında gizli. WhatsApp’ı daha pratik ve faydalı bir uygulama haline getirebilen bazı uygulamaları sizin için seçtik.

 

Paint for WhatsApp

WhatsApp’a biraz yaratıcılık katmak isteyenler mutlaka bu uygulamaya bir göz atsınlar. Bu uygulama ile İster bir fotoğrafınız üzerinde oynamalar yapın isterseniz de kendiniz yeni bir çizim yaparak farklı bir görsel yaratın. Her şey sizin zevkinize kalmış.

WhatsApp Protector

Mesajlarınız için daha fazla güvenlik ister misiniz? Cevabınız evetse WhatsApp Protector size uygulamayı şifreleme ya da başkaları için limitli erişim imkanı yaratma imkanı sunuyor. Uygulamanın yaptıklarının Hepsi bu kadar da değil. Aynı zamanda başka birisi sizin WhatsApp’ınıza izinsiz girmeye çalışırsa uygulama o kişinin fotoğrafını çekiyor böylece siz de telefonunuzu kimin karıştırdığını görebiliyorsunuz.

WCleaner for WhatsApp

WhatsApp’ı ne kadar çok kullanırsanız o kadar çok veri önbelleğinizde birikir. Sesli mesajlar, İndirilen dosyalar, videolar ve daha fazlası… bunların hepsi telefonunuzda yer tutuyor. Bir temzileme uygulaması olan WCleaner for WhatsApp size bu dosyaları kolayca seçerek temizleme olanağı sunuyor.

WhatsApp Spy

Rehberinizdeki kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduğunu merak ediyorsunuz fakat siz de çevrimiçi olmak istemiyorsunuz? Acaba Çok mu fazla şey istiyorsunuz? WhatsApp Spy uygulamasıyla listenizdeki kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduklarını rahatça görebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir