WhatsApp Messenger indir

By
Updated: Eylül 9, 2012
WhatsApp Messenger indirWhatsApp Messenger indir sizde bu ücretsiz uygulama sayesinde mesajlaşabilir, ses kaydı gönderebilir, resim dosyaları gönderebilir ve aynı zamanda dosya paylaşabilirsiniz. Telefon numaranızı girmenizle birlikte WhatsApp Messenger, listenizdeki bu uygulamayı kullanan diğer kişilerle iletişim kurmaya başlamanızı sağlar. Mevcut internet bağlantınız üzerinden işlevlerini yerine getiren WhatsApp Messenger, mobil cihaz kullanıcıları arasında en popüler iletişim uygulamarından biridir.

WhatsApp Messenger kapalı olsa bile size gönderilen iletişim nesnelerini saklar ve daha sonra size sunar. Bu sadeye çevrimiçi mesajlaşmadan bir adım öteye gitmiş olursunuz.

WhatsApp Messenger Resimleri :

[nggallery id=17]

WhatsApp Messenger Video :

WhatsApp Messenger Yorumları :

  • cagri_dz – 27 Ağustos 2012 Pazartesi – 2.8.1504 sürümüne sahip Samsung Galaxy Ace

Galaxy ace iyice boku cikti bu whatsapp inda ya. ne iletim yapiyor dogru duzgun. internet baglanti hatasi diyor ama ben internete baglanabiluyorum baska programlarla. bir de parali yapacaklarmis ya.ben diyeyim bi bok olmaz bu isten.ilk.defa bir urunu ucretli kullanmayi dsundum..onun da düstügü hale bak.

  • Şevket – 04 Ağustos 2012 Cumartesi – 2.8.1504 sürümüne sahip HTC Shooter

HTC Güncelleme Sorunu Telefonum HTC Evo 3D ama burda HTC Shooter diye geçiyor,Android sürümüm 2.3.4’dü.Sonra telefonu güncelleyerek sürümü 4.0.3 yaptım.WhatsApp önceki Android sürümümde sorunsuz çalışıyordu.Şimdi WhatsApp’ı güncellemeniz gerekli diyor ama yüklü olan en son sürümü.Güncellemek için Play Stor’a giriyorum.Güncelle değil aç yazıyor,aç’a basıyorum güncellemeniz gerek diyor.Bi sorun var ama anlayamadım,açılmıyor şimdi.

  • Kartal – 31 Ağustos 2012 Cuma – 2.8.1504 sürümüne sahip Samsung Galaxy S2

en kolay ve güzel chat programı bunu bilmeyen yoktur bence ama varsada hic düşünmeden indirsin internet paketin varsa sms e gerek yok cok güzel hızlı ve seri konusabilirsin ayrıca resim video ses kaydı bile gönderebilirsin

Arananlar

Whatsapp indİr samsung,whatsapp Indır,samsung galaxy s3 whatsapp nasil indirilir,whatsapp son sürüm indir,samsung galaxy ace whatsapp nasıl yüklenir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir