Volley Hangout Android Plaj Voleybolu Oyunu

By
Updated: Mayıs 6, 2014
unnamed22Yaz aylarının olmazsa olmazı, plaj oyunlarının vazgeçilmesi Plaj Voleybolunu hepimiz biliriz. Plaj voleybolu kuralları açısından normal voleyboldan nasıl farklı ise Volley Hangout’da farklı. Çünkü Volley Hangout’da voleybol iki solucanın arasında geçiyor ve ellerimiz yerine solucanın başını kullanarak plajda voleybolun keyfini çıkartıyoruz.
Birçok farklı oyun modu ile oldukça sevilen Volley Hangout’da solucanlarımızı yönlendirerek topu karşı sahaya yani rakip solucanın sahasına atıyoruz. Attığımız top rakip sahanın yerine bir kere değerse veya rakip solucan topu 4 kere sektirirse bir sayı kazanıyoruz ve tüm oyun modlarında oyun 10 sayı olduğunda bitiyor. Şimdi hep beraber oyun modlarını yakından tanıyalım.
Single Player
Single Player’da klasik olarak voleybol maçı yapıyoruz ve Single Player’da zorluk dereceleri olarak Easy (Kolay), Medium (Orta) ve Hard (Zor) olmak üzerine üçe ayrılıyor.

Multi Player
Multi Player modunda oyunumuzu çoklu olarak ya bir bluetooth bağlantısı ile ya da aynı cihazın ekranından iki kişi oynuyoruz.

Mirror Mode
Mirror Mode Ayna Modu olarak geçmekte. Ayna modunda kendi solucanımız ne yaparsa rakip solucanda aynısını yapıyor amaç topu yere düşürmemek.

Angry Mode
Angry Modunda asla sayı vermeyerek yüksek skor yapmaya çalışıyoruz.

unnamed6 Volley Hangout3 Volley Hangout5 Volley Hangout

 

Volley Hangout Androdi Plaj Voleybolu Oyunu indir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir