The Amazing Spider Man 2 Apk İndir

By
Updated: Haziran 14, 2014
İçerik   Yine efsane bir film serisi olan örümcek adamdan uyarlanan bu Android oyunu The Amazing Spider Man 2 oyunu, yüksek boyutunun hakkını vermekte. Şahane grafikleri ve eğlenceli yapısıyla tablet ve telefonların yeni favorisi. Play Store’de para ile indirilen oyunu aşağıda vereceğimiz linkten tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

  Suçla savaşma ve macera dolu bu 3D açık dünya macerasında İnanılmaz Örümcek Adam olup ağ fırlatıcının en büyük problemiyle yüzleş! New York şehrini tehtit eden suçluları yenebilecek olan bir tek biziz. Şehri kurtararak sivillerin kahramanı olalım. Görkemli açık dünya macerasına atılarak sokaklarda zevkli yürüyüşlere geç. Gelişmiş dövüş dinamikleri ile düşmanlarının üzerinde kombo yaparak onları yok et. 100’ün üzerinde farklı görev ile oyunu uzun süre oyna, keyif almaya devam et. Marvel karakterlerinden seçilen en azılı 5 düşmanla savaş ve dünyayı kurtarmak için çalış.

1.2 GB’lık büyük boyutuyla indirmenizin biraz zaman alması normaldir, ancak bu zamanın hakkını fazlasıyla veren güzel grafikleri ve eğlenceli oynanışı bulunmakta. Aşağıdaki linkten ücretsiz olarak oyunu indirebilirsiniz.

the_amazing_spider_man the 2_the_amazing_spfider_man the-Amazing-Spider-Man-2-Preview-for-Mobile-Devices-Screenshot-1

The Amazing Spider Man 2 Apk İndir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir