Telefonsuz Akıllı Saat mi Geliyor?

By
Updated: Eylül 27, 2014
Telefonsuz Akıllı Saat mi GeliyorTeknolojinin dev kulakları yeni aldıkları duyumlara göre, LG firması yepyeni bir android işletim sistemli smartwatches (akıllı saat) üzerinde çalışıyor. Bu saat, iddiaya göre smartphone (akıllı telefon) ihtiyacı duymayacak.

LG G ve LG R, modellerinin ardından akıllı saat projelerini sürdüren LG firması, şimdi üçüncü akıllı saat projesini, akıllı telefondan bağımsız geliştirme üzerine kurdu. Akıllı saat, duyumlara göre Android işletim sistemi ile çalışacak. Saatin şeklinin ise kenarları yuvarlatılmış hatlardan oluşan uzun ve dikdörtgen bir halde olacağı öğrenildi.

SMS VE VERİ KURTARMA OPERASYONU

Çoğumuz, akıllı telefonlarımızdaki verileri, kısa mesajları istemeden silmişizdir. Ancak, yeni uygulamalarla bu verileri kurtarmak mümkün. Elbette bunun için, silme işleminin üzerinden uzun zaman geçmemiş olması, üstüne başka bir şey yazılmamış olması gerekiyor. Yani, silinen veriyi geri getirmekte ne kadar gecikirseniz, başarı ihtimaliniz o kadar düşer. Veriler, silindikten kısa süre sonra onları kurtarmak ise sadece birkaç dakikanızı alacaktır.

Kaybolmuş verileri kurtarmak tahmin ettiğiniz gibi zor bir işlem değil. Akıllı telefonunuz için aralarında ücretsizleri de bulunan uygulamalardan birini bilgisayarınıza indirin. Bu veri kurtarma uygulamalarının çalışma prensipleri hepsinde aynı temele dayanıyor. USP Kablosuyla telefonu, bilgisayara bağlayın. Program, telefonunuzu tarıyor ve kurtarılabilecek olan verileri size gösteriyor. Siz de bunlardan dilediklerinizi seçim, kurtarma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Bu programlar sayesinde silinmiş SMS’leriniz de telefonunuza geri dönüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir