Soccer Rally 2 Araba Futbolu

By
Updated: Mayıs 19, 2014
Soccer Rally 2’Futbol ve yarış severlerin ortak buluşma noktası Soccer Rally 2’yi Google Play Store veya Apple Store’dan ücretsiz olarak indirip cihazınıza kurabilirsiniz.

Oyun mantığı iki kişinin oynaması üzerine kurulmuş ve tasarlanmış olsa bile kullanıcılar oyunu tek kişide oynayabiliyorlar. Tek kişi oynamak isteyenler için, 20 turnuvaya yer verilmiş ve 9 araçtan birini seçip bu turnuvaları geçmeli, sürenize göre de ödül kazanmalısınız. 20 Turnuva toplam 90 bölümden oluşuyor. Bu bölümler gittikçe zorlaştığı için aracınızın rengini, motor gücünü ve şeklini değiştirebiliyorsunuz. Böylece ilerleyen bölümlerde gelen zorlu rakiplere karşı daha dayanıklı olabilirsiniz.
Oyun başlangıcında “Local Player” seçeneğini seçip oyunu aynı cihazdan arkadaşınızla beraber iki kişi olarak oynayabilirsiniz. Oyunda aracınızın hızını gaz ve fren pedallarını kullanarak ayarlarken, yön okları ile de aracınıza yön vermelisiniz. Ortada bulunan topa aracınızla vurarak rakibinizin kalesine göndermeye çalışıyorsunuz. Yön oklarını kullanmakta zorlanan kişiler ise bu seçeneği kaldırıp araçlarını ekranda beliren direksiyon ile yönlendirebiliyorlar. İki kişilik modda oyunu 1,2 ve 4 dakikalık periyotlarda oynayabiliyorsunuz. Süre sonunda en yüksek sonuca ulaşan oyuncu kazanmış sayılıyor. Berabere kalınması durumunda Extra Time veriliyor ve oyun uzuyor.
Futbol ve yarış tutkunları, isteklerinizi karşılayacak bir oyun arıyorsanız bu oyun ile hem futbol heyecanını, hem de yarış zevkini yaşayabilirsiniz.

Soccer Rally 2’ Soccer Rally 2’4 Soccer Rally 2’5

 

Soccer Rally 2 Araba Futbolu İndirin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir