Smart RAM Booster Pro v1.41 APK Android ram hızlandırma

By
Updated: Haziran 16, 2014
smart-ram-booster-pro-2382-288Apk Oyun paylaştığımız yeter, şimdi sizlere piyasada çok alternatifi olsa da rakipsiz olan bir uygulamadan bahsedeceğim. Smart RAM Booster Pro, eğer telefon oyun oynarken kasıyorsa veya normal haldeyken kasıyorsa bu kasmaları en aza indirmeye çalışır. Bunu RAM’i optimize ederek yapıyor.

Gereksiz ve çalışmayan uygulamaları kapatarak o an daha çok RAM performansı almanız için düzenliyor. Böylece daha rahat bir telefon kullanımı sağlıyor. Ayrıca otomatik olarak temizleme emri vererek uğraşmadan RAM’inizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Küçük boyutuyla büyük işler halleden uygulama, size RAM kullanımı hakkında da istatistik sunarak bilgilendiriyor. Ayrıca ana menüye eklenen küçük bir tuş ile istediğiniz zaman uygulamaya girmeden RAM temizleme imkanı sunuyor. RAM’i temizlerken kaç uygulamayı kapattığını ve ne kadar tasarruf ettiğine yazarken, temizlikten sonra kullanılabilecek RAM boyutunu da yazmakta.

Bu kadar işi sadece 0.6 MB’lık bir uygulama hallediyor, gerçekten çok etkili ve rakipsiz bir uygulama olan Smart RAM Booster PRO’yu aşağıda paylaşacağım linkten indirebilirsiniz.

smart-ram-booster-pro-2382-82 smart-ram-booster-pro-2382-9455

Smart RAM Booster Pro v1.41 APK

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir