Samsung Smart Flat UHD TV

By
Updated: Mart 10, 2017
samsung-smart-flat-uhd-tvSamsung Smart Flat UHD TV

Samsung’ un Smart serisi içinde yer alan 70” KU7000 7 serisi Samsung Smart Flat UHD TV 4K özelliğinde bir ürün. Yay gibi duruşu ile HDR Premium görüntüsü sayesinde televizyonu izlerken kendinizi sinema salonunda bulacaksınız. Adeta yaşıyormuş gibi izleyeceğiniz TV ekran parlaklığı ayrıntıları daha net gördüğünüzde sizi şaşkınlığa uğratacak. Görüntü netliği ve parlaklığı sayesinde görüntüyü daha net ve doğal bir şekilde alabileceksiniz. Bunun nedeni Samsung PurColour teknoloji. Bu özel renk teknolojisi sayesinde televizyon renkleri size gerçek hayatta olabilecek en yakın renk parlaklığı ve netliğini veriyor. Samsung bu üründe size daha fazla renk ayarlama seçeneği veriyor.

Klasik UHD TV’ lere oranla yedi kat daha fazla saf renk tonları sunuyor. Samsung Smart Flat UHD TV Çözünürlük Şimdi mobil cihaz ve bilgisayarlarda olduğu gibi televizyonlarda da çözünürlük son derece önemli. Bu nedenle Samsung Smart Flat UHD TV yüksek çözünürlüklü bir ürün. Full HD TV’ lerden kat daha fazla çözünürlüğe sahip olan ürün ayrıntıları net olarak yakalamanızı sağlıyor. Gerçek hayata yakın parlaklık ve renk tonları sayesinde her şey gerçeğe daha yakın ve net olarak gözlerinizin önünde. Smart UHD TV sayesinde tüm içerik kaynaklarına daha hızlı ve direkt olarak erişim sağlayabiliyorsunuz.

Yeni Smart Hub Canlı TV, Over The Top (OTT), oyun siteleri ve çok daha fazlası için Samsung Smart Flat UHD TV size yeter. Üstelik kullanıcılar televizyonlarını açar açmaz favori içerikleri gözlerinin önünde olacak. Düşük Çözünürlüklü İçerikler Bile Daha Net Samsung’ un bu teknoloji harikası televizyon modeli UHD resim motoru düşük çözünürlüklü içeriklerde dahi size UHD kalitesinde yayın sunar. İstediğiniz içeriği gerçek Premium kalitesine dönüştürmek için dört adımlı inovatif prosesi kullanmanız yeterli olacaktır. UHD karartma teknolojisi sayesinde mevcut Micro karartmaya oranla daha detaylı ve eşsiz bir görüntü kalitesinde TV izleme keyfinizi artırabilirsiniz. Üstelik televizyonunuzdaki resimleri kendi ayarlarınız ile UHD kalitesine dönüştürebilirsiniz. Bu durumda görüntü kalitesi orijinal görüntü kaynağına göre daha yüksek olur.

İçeriklerinizi Televizyonunuzda Kolayca Paylaşın Samsung Smart Flat UHD TV sayesinde içeriklerinizi televizyonunuz aracılığı ile kolayca paylaşabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için Samsung’ un Smart View uygulamasını kullanarak android cihazınızdaki veya bilgisayarınızdaki içerikleri televizyona aktarmanız gerekiyor. Bu işlem size kişisel cihazlarınız ile yakınlık sağlar. Bu sayede daha kolay kullanım özelliği kazanırsınız. Güçlü ve 4 çekirdekli Flat TV hızlandırılarak komutlara anında karşılık vermesi sağlanmıştır. Bu sayede uygulamaları hemen açma ve çalıştırma özelliği kazanmıştır. Bunu yaparken aynı anda çoklu bağlantı ile daha fazla görevi gerçekleştirebilme hızının keyfini yaşarsınız. Tüm bu işlemleri daha hızlı bir hale getirmek istiyorsanız Tizen Kullanabilirsiniz. Tizen sayesinde televizyonunuz daha hızlı açılır ve uygulamalara daha hızlı cevap vererek daha çabuk açılır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir