Samsung Galaxy S III Android 4.1.1 Güncellemesi

By
Updated: Ağustos 18, 2012
Samsung Galaxy S III



Samsung Galaxy S III Android 4.1.1 Güncellemesi sitemizden videolu olarak inceleyebilirsiniz. Daha önce sitemizde Samsung Galaxy S 3 özelliklerini vermiştik oradan da yararlanabilirsiniz.

Google‘in mobil işletim sisteminin en yeni versiyonu olan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi bir çok firmanın amiral gemilerinde yer almaya başlıyor. Güney Kore merkezli Samsung‘un Galaxy S III modeli için Android 4.1 JB güncellemesini yayınlanması beklenirken, ortaya çıkan bir videoda S III için Android 4.1 versiyonlu test yazılımı internette yayınlandı.

31 Temmuz tarihli Firmware, I9300XXDLG4 yapı numarası ve Android 4.1.1 işletim sistemi versiyonuna sahip. Test yazılımı olduğu ve resmi bir güncelleme olarak paketlenmediği için yüklenmesi halinde garantiyi bozacağı altı çizilerek belirtilmiş.

Her ne kadar resmi bir dağıtım versiyonu olmasa da, Android 4.0 Ice Cream Sandwich’ten pek farklı olmadığını belirtebiliriz. Ancak bazı özellikleri Jelly Bean gibi yer alıyor. Bunlar ise, yeni uyarı çubuğu ve arama motoru tabanlı dijital asistan hizmeti Google Now’ı test yazılımında bulunanlar.

Test yazılımı Samsaung yada Google tarafından resmi olarak yayınlanmadığı için dosyaları burada paylaşamıyoruz. Ancak resmi olmayan yazılımları yüklemekte tecrübeli olan kullanıcılara tavsiye edilir.

Samsung Galaxy S III Android 4.1.1 Güncellemesi video :

Arananlar

galaxy s3 kapları,samsung galaxy s3 kapları,kore malı samsung galaxy s3,android 4 1 1 ozellikleri,samsung galaxy advance kılıf

3 Comments

 1. Nokia C3

  22 Ağustos 2012 at 21:17

  gerçekten başarılı bir telefon arkadaşlar düşünmeden alabilirsiniz..

 2. beytullah

  01 Ekim 2012 at 17:31

  nerden alıcaz

 3. admin

  01 Ekim 2012 at 22:22

  Her yerden alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir