Samsung Galaxy Ace 3 Yolda !

By
Updated: Nisan 8, 2013
samsung galaxy ace 3Samsung, Galaxy Ace, Galaxy Plus ve Galaxy Ace 2 modellerinden istediği kazancı elde etti ve Ace serisi, S serisi kadar akılda kalıcı bir hal aldı. Bunun üzerine de bu başarıyı görmezden gelmeyerek Samsung, Galaxy Ace 3’ü çıkartmaya karar verdi ve telefonun piyasaya sürülmesi ise çok yakın. Ace serisinin 4. telefonu olacak olan Galaxy Ace 3 akıllı cihaz severler tarafından merakla bekleniyor.

Bu yeni cihaz hakkında yeni gelen bilgiler ise Mayıs ayında raflarda olması bekleniyor ve ABD’de 385 dolar civarında bir fiyata sahip olması da bekleniyor. Cihazda 4 GB dahili bellek bulunacak. 5 MP kamera ve 4 inçlikte bir ekrana sahip olacak. 1.2 GHz dual-core işlemci kullanılması beklenen telefonun 720p’lik ekrana sahip olması bekleniyor. Çift sim kart özelliğine sahipken, tek simli sürümlerinin olacağı da belirtiliyor. Cihaz ise GT-S7272 isimli modeli ile tanıtılacak… Renk seçeneği geniş bir cihaz olacak. Beyaz, mavi, siyah ve şarap renkleri kullanıcılara sunulacak ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanacak Galaxy Ace 3…

Yukarıdakilere göz gezindirirsek harika bir cihaz Mayıs ayında bizler olacak. Galaxy Ace serisi her zaman orta sınıf telefonlar yapmıştır. S serilerinin altında çalışmakta o yüzden S serileri ile karşılaştırmak çok yanlış olur. Yeni işletim sisteminin kullanılması yani güncel işletim sisteminin çok iyi olmuş. İşlemcide gelişme olduğunu görmekteyiz fakat kameranın kalitesi biraz daha yükseltilebilirdi. Yine de orta sınıf bir akıllı telefon için harika özellikler görüyoruz. Yeterli derecede, fiyat olarak da normal bir fiyatı var. Akıllı telefonlara başlangıç yapanlar kesinlikle Ace serisini denemeli diye düşünüyorum.

samsung galaxy ace 3

samsung galaxy ace 3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir