Road Smash Çılgın Araba Yarışı

By
Updated: Mayıs 6, 2014
Road Smash Çılgın Araba YarışıRoad Smash ile yollar senin! Ünlü mobil oyun geliştirici şirketi Creative Mobile Unity 3D ile tasarlanmış mükemmel grafiklere sahip yarış oyunu Road Smash’i Android oyuncularına ücretsiz olarak sunuyor. Road Smash bildiğiniz cinsten bir yarış oyunu değil çünkü Road Smash’de farklı araçlarla yarış yapmak yerine trafiğe çıkıp diğer araçların dikiz aynasını kırarak ya da araçları yoldan dışarı atarak para kazanıyoruz.
Road Smash’de para kazanmak oldukça kolay gözükse de aslında göründüğü gibi değil, çünkü araçlara arkadan vurmanız durumunda sizin aracınızda kaza yapmakla beraber diğer araçları yolun dışına attığınızda peşinize polisler takılıyor. Peşinize takılan polislerin size kaza yaptırmasını istemiyorsanız Nitro kullanarak polislerden kaçmak zorundasınız.
Yolda gittiğiniz süre kadar skor yapmakla beraber kazandığınız parayı harcamak için Road Smash’de birde Car Dealer (Araba Galerisi) bölümü bulunuyor. Car Dealer bölümüne girdiğimizden birbirinden farklı spor arabaları oyun içinde kazandığımız para ile satın alıyoruz. Satın aldığımız arabalara ise Garage (garaj)’dan modifiye yaparak aracımızın jantını, rengini ve aracımızın üstündeki sticker’ı değiştirebiliyorsunuz.

Road Smash Çılgın Araba Yarışı2 Road Smash Çılgın Araba Yarışı4 Road Smash Çılgın Araba Yarışı5

Road Smash Çılgın Araba Yarışı İndir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir