Nokia Asha 300 özellikleri ve fiyatı

By
Updated: Eylül 7, 2012
Nokia Asha 300



Nokia Asha 300 özellikleri ve fiyatı hem dokunmatik ekranın hem de tuş takımının aynı anda sunulduğu telefonlardan bir tanesi. Güçlü özellikleriyle son zamanlarda tutulan telefonlardan bir tanesi. 1 GHz işlemcisiyle telefonda en ufak bir donma, yavaşlama, kasma, kapanma problemi göremezsiniz. Tüm programları, oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. 3G özelliği sayesinde internette hızlı bir şekilde dolaşabilir; Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal ortamlarda rahatça surf yapabilirsiniz.

Ayrıca Angry Birds gibi güncel oyunları da dokunmatik ekranın verdiği zevkle oynayabilirsiniz. Telefonun bluetooth özelliği, push mail özelliği, kızıl ötesi özelliği de bulunmaktadır. Mp3 çaları ve radyosu sayesinde de müzik her zaman yanınızda! 5 MP kamerası ile de en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz, bunları sosyal ortamlara aktarabilirsiniz. Telefonun dahili hafızası 140 mb olmasına rağmen kartlar yardımıyla bunu 32 gb’a kadar yükseltmek mümkün olmaktadır. Telefonun şarjı sürekli konuşma halindeyken 6 saate kadar, bekleme halindeyken ise 550 saate kadar çıkabilmektedir. Ekran renk çözünürlüğü 256.000 renkten oluşmaktadır. Telefonu modem olarak kullanıp telefonunuzdaki interneti bilgisayarınızla paylaştırmanız da mümkündür.

Arananlar

nokia asha 300 android mi,nokia asha 300 özellikleri ve fiyatı,nokia tuşlu telefon,nokia dokunmatik telefonlar fiyatları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir