Nokia asha 201 özellikleri ve fiyatı

By
Updated: Eylül 6, 2012
Nokia asha 201 özellikleri ve fiyatıNokia Asha 201’in yeni telefonlar arasında düşük fiyatıyla kullanıcıları cezbeden bir telefon konumundadır. Tasarımı oldukça sade ve şıktır, elinizde kaba durmaz ve oldukça sevilen bir tasarımı vardır. 2.4 inç ekrana sahiptir, mp3 çalma, radyo özelliklerine sahiptir. Fiyatına  göre güzel özellikleri olsa da yüksek beklentileri olanlara tercih edilmeyen bir telefondur. Wi-Fi özelliği bulunmamaktadır. Bu yüzden operatörünüzün internet paketlerinden biriyle internete bağlanabilirsiniz. Push e-mail desteği ile maillerinize, dosyalarınıza anında ulaşabilirsiniz.

Bluetooth desteği ile bilgisayarla telefon arasında veri akışı sağlayabilirsiniz. Mp3 çalar ve radyo özelliğiyle müzikten hiçbir zaman uzak kalmazsınız. 2 MP kamerası ile fotoğraf çekebilir bunları paylaşabilirsiniz fakat kamerasının da harika olduğu söylenemez, kameranın flaş özelliği de malesef bulunmamaktadır. Günde 1 saat konuşma ve ortalama internete girme ile şarj süresi 2-3 gün arası kadar gitmektedir.  Telefonun kendi hafızası 64 mb olmasına rağmen hafıza kartlarıyla bunu çoğaltabilirsiniz. Alacağı telefondan beklentisi fazla olmayan ve bütçesi de yüksek olmayan kişilerin tercih edebileceği bir telefondur.

Arananlar

nokia asha 201 internet ayarları,nokia 201 internet ayarları,nokia asha 201 ses yükseltme,nokıa 201 ses yukseltme,nokia 201 temaları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir