Nokia 500

By
Updated: Ağustos 22, 2012
nokia 500Nokia 500’de fiyatına göre oldukça büyük işler yapan bir telefon. 3.2 inç ekranıyla dokunmatiğin zevkini üst düzeyde çıkartabilirsiniz. Ayrıca ekran kalite rengi 16 milyondur yani gayet kaliteli bir ekranı bulunmaktadır. Ekranı kapasitif olup yani hassas olup harekete de duyarlıdır. 3G ve Wireless özelliği bulunmaktadır bu sayede her an internet alemine hakim olabilirsiniz. 1 GHz işlemcisi ile tüm işlemlerinizi kesintisiz olarak halledebilirsiniz.

Telefonun belleği 2 gb olup 32 gba kadar desteklenmektedir bu da bir çok dosyayı telefonunuzda da saklayabileceğiniz anlamına geliyor. Ses kalitesi de oldukça tatmin edici olup full şarj ile 35 saat müzik dinleyebilir ya da 5 saat video izleyebilirsiniz. Ayrıca evrensel kulaklık çıkışı olup tüm kulaklıkları kullanabilirsiniz. 5 MP kamerası ile birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz ve 3X dijital zoomla fotoğraf çekerken yakınlaştırma yapabilirsiniz. Telefon Anna işletim sistemi kullandığı için işletim sistemi sorunları en aza indirgenmiştir yok denecek kadar azdır.

Şarjı konuşma süresince 7 saat bekleme süresince 500 saate kadar dayanabilmektedir. Ayrıca GPS desteğiyle istediğiniz her yeri elinizi koymuşçasına bulabilirsiniz.

Daha önce nokia 500 özellikleri konusunu sizler için işlemiştik.

[nggallery id=3]

Nokia 500 video :

Arananlar

nokıa 500,nokia 500 programları,nokia 500 androidmi,nokia 500 android midir,nokia500

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir