Moto G5 Plus Arka Paneli Sızdırıldı

By
Updated: Ocak 12, 2017
moto-g5-plus-arka-paneli-sizdirildiMoto G5 Plus Arka Paneli Sızdırıldı

Moto G5 plus arka paneli kopyalandı. Daha önce de sızıntıya uğrayan android cihaz bu kez yine aynı sorunla karşı karşıya. Verilen bilgilere göre Moto G5 plus arka paneli sızdırıldı ,ortaya çıktı. Ünlü bir medya sitesi olan Weibo üstünden sızdırılan G5 plus arka paneli bilgileri, F1. 7 diyafram lensi, faz odaklı Sony IMX362 sensörü ile birlikte geleceği öne sürüldü. Daha önceden gün yüzüne çıkan özellikleri hatırlatırsak Moto G5 Plus, 5,2 inç ekran, 12 M.P kamera sistemi, güvenli parmak izi okuyucusu, NFC Turbo Power uyumlu 3000 MAH bir batarya android cihazın arka panelin özellikleri. Moto G5 Plus’ ın Gün Yüzüne Yeni Çıkan Özellikleri Moto G5 plus arka paneli kopyalandı. Moto G5 plus’ ın gün yüzüne yeni çıkan özelliklerine göre android cihaz gücünü yeni nesil Snapdragon 625 işlemciden alacak. Üstelik ürün özellikleri bu kadarla da kalmıyor.

Cihaz hafıza depolama alanı 4GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı. Yeni cihazın yapımcılarından kullanıcısına küçük bir sürprizi de var üstelik. Android cihaz kullanıcısının karşısına Android 7,0 Nougat güncellemesi yüklenmiş bir şekilde çıkarılacak. Sekiz çekirdekli olduğu iddia edilen cihaz Brezilyalı Moto G4 topluluğundan bir üye Google+’ da Moto G5’ e ait olduğunu bir fotoyu Reddit’ e paylaştı. Öne sürülen teze göre 12 M.P. olan kamera Rapid Focus özelliğine sahip. Motorola Experiences özellikli cihaz FM radio, dijital TV, nano SIM özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Moto G5 Plus Ne Zaman Piyasaya Çıkacak Moto G5 plus’ ın önümüzdeki günlerde Barcelona’ da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresinde tanıtılması bekleniyor. Yuvarlak hatlara sahip olan cihazın farklı renklerinin de olup olmadığı henüz sır. Cihazın kasası ise çelik. Ayrıca 5,2 inçlik ekran üzerinde IPS panel kullanılacağı öne sürülüyor. Android cihazın özelliklerini sızdıranın Google+ olduğu düşünülüyor.

Google böyle bir şeyi modası geçen sosyal ağını canlandırmak için koz olarak kullandığı konuşuluyor. Ürünün tanıtımdan sonra piyasaya çıkarılacağı tahmin ediliyor. Suya karşı dayanıklı olduğu söylenen cihazın daha farklı birçok özelliği olduğu konuşuluyor. Android Nougat Alacak Diğer Cihazlar Resmi ismi Android Nougat olan Android 7,0 sürümü Beta sürümüyle Nexus android telefonlarla beraber Android 1 ortamına dahil akıllı mobil cihazlarla kullanılacak. Hangi cihazların bu uygulamaya sahip olacağı henüz bilinmiyor ama bir tahmin söz konusu. Sony, Motorola, LG gibi telefonların yüksek android özelliklerine bu uygulamayı da ekleyeceği konuşuluyor. Android Nougat özelliklerine göre çoklu pencere kullanımı söz konusu. Yani ekranda mesaj yazarken aynı anda görüntülü konuşma yapılabilecek. Çift taraflı ekran sayesinde birden fazla bildirime müdahale edebilme söz konusu. Gece modu var. Uygulama sayesinde ekranı kaydırınca yeni bir sekme açılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir