LG Optimus LTE III Ortaya Çıktı

By
Updated: Mart 2, 2013
LG-Optimus-LTE-III



Sızıntı haberleri konusunda yabancı bloglar epeyce bilgi topluyor. İşte son haberimiz LG’den geliyor. LG, yeni akıllı telefonları ile 2013 yılında iyi işler yapmak için elinden gelenini yapıyor. Ancak şuanda pek başarılı olmadığını söyleyebiliriz. Bunun için üzerinde çalışmaların yaptıklarını hepimiz biliyoruz.
LG firması bu yıl çıkarmaya hazırladığı yeni akıllı telefonu olan Optimus serisinin LTE III versiyonunu sır gibi saklıyor idi. Ancak dediğimiz gibi yabancı blogların elde ettikleri bilgiler ve fotoğraflar bu telefonu ortaya çıkarttı. Optimus LTE II’nin devamı niteliğinde olması beklenen LG Optimus LTE III telefonu, Japonya’da ki bir internet sitesi tarafından ortaya çıktı.
Son zamanlarda iyi bir yükseliş ivmesi yakalamaya çalışan şirket, 2013 Mobil Dünya Kongresi’nde bir çok akıllı telefonunu tanıtmış idi. Fakat LG’nin henüz duyurulmamış geliştirme aşamasında olan akıllı telefonu LG Optimus LTE III Güney Kore’de görüntülenmiş oldu. Henüz teknik özellikleri ortaya çıkmayan cihazın söylentilere göre işlemcisi çift çekirdekli Qualcomm  MSM8960 olması bekleniyor. Boyutları net olarak bilinmeyen cihazın bir önceki versiyonu olan Optimus LTE II’de bulunan 2150 mAh’lık bataryasına nazaran bu sefer 2540 mAh’lık batarya tercih edilmiş olarak göze çarpıyor.
Yakın zamanlarda tanıtılması beklenen cihazın teknik özellikleri cihazın tanıtılmasına yakın bir zamanda ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Ayrıca LG Optimus LTE III’ün ne zaman tanıtılacağına dair henüz net bir bilgi sahibi değiliz.

 

 

Arananlar

lg telefon modelleri

One Comment

  1. Can Devecioğlu

    02 Mart 2013 at 18:08

    LG çabalıyor ama bakalım Samsung kadar popüler olabilecek mi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir