Kochadaiyaan Roa 3D Android Okçuluk Oyunu

By
Updated: Mayıs 5, 2014
Kochadaiyaan Roa  Kochadaiyaan Roa ile 3D bir okçuluk deneyimine ne dersiniz? 3D grafikleri ile oldukça başarılı bir oyun olan Kochadaiyaan Roa’da düşman askerlerini yay kullanarak öldürmeye çalışıyoruz. Düşman askerlerini öldürdükçe para kazanarak düşman askerler öldüğünde yeni bölüme geçiş yapıyoruz. 3D grafiklerin yanı sıra menü ara yüzü ile oldukça başarılı olan Kochadaiyaan Roa menüsünde 5 ayrı buton bulunduruyor. Kochadaiyaan Roa’yı daha yakından tanımak için bu butonları hep beraber inceleyelim.
Campaign
Oyunumuza girişi Campaign’den yapıyoruz. Campaign’de seçtiğimiz bölgelerden sonra 1.bölümden başlayarak bölümler atlıyoruz ve yeni bölgelere geçiş yapıyoruz.
Settings
Ayarlar bölümü olan bu bölümde Oyunun sesini ve müziğini açıp kapatarak oyun kontrollerini de buradan öğrenebiliyorsunuz.
Leader Boards
Kochadaiyaan Roa’ya yapımcı şirket Vroovy üzerinden giriş yaptığımızda burada bir sıralama karşımıza çıkıyor. Bu sıralama oyun bölümlerinizi ne kadar sürede bitirdiğiniz ile alakalı.
Achievements
Yine Vroovy hesabınızla giriş yaptıktan sonra açılan bu bölümde çeşitli görevleri yaparak ödüller kazanıyorsunuz.
Armoury
Kochadaiyaan Roa’da karakterimizi bu bölümden geliştiriyoruz. Upgrades ile karakterimize yeni yaylar ve zırhlar alabilir Weapons ile de özel oklar alarak düşman askerlerini saf dışı bırakabilirsiniz.

Kochadaiyaan Roa3 Kochadaiyaan Roa2 Kochadaiyaan Roa4 Kochadaiyaan Roa5 Kochadaiyaan Roa6

Kochadaiyaan Roa 3D Android Okçuluk Oyunu İndir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir