Kilo Vermek İsteyenler İçin İdeal Android Uygulamaları

By
Updated: Eylül 6, 2014
Kilo Vermek İsteyenler İçin İdeal Android UygulamalarıKilo vermek herkes için büyük sorun haline geldi. Günümüzde yanlış beslenme nedeniyle kilo alan insan sayısı arttı. Kilo oranı artmasına rağmen insanlar zayıflama konusunda büyük sorunlar yaşıyor. Fakat biraz irade gücü biraz istek biraz da teknik destek ile bu sorun hayli hayli çözülebilir. Kilo verme konusunda işin teknik destek kısmını Android sizlere sağlıyor.  İşte o göbeği size erittirecek 3 Android uygulaması. Bu yazımızda uygulamalar ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

İlk uygulamamız weight loss. Bu uygulama oldukça meşhur, özellikle de sağlıklı bir biçimde kilo kaybettirme konusunda. Akıllı telefonunuza Uygulamayı yüklediğinizde ilk olarak kişisel bilgilerinizi girerek bir profil yaratıyorsunuz ardından da hedefinizi ve günlük ortalama aldığınız kaloriyi giriyorsunuz. Hangi öğünlerde ne yiyeceğiniz konusunda uygulama size yardımcı oluyor. Kullanışlı ve Arayüzü oldukça basit ve sade olan uygulama ücretsiz fakat pro versiyonunu almak isterseniz aylık 9.99 dolar ya da yıllık 39,9 dolar vermelisiniz. Uygulama için ücret aslında normal ancak indirip indirmemek sizin tercihinize kalmış.

İkinci uygulama ise androidpit noom. Kilo kaybınız ya da aldıklarını bu uygulamada grafiklerle gösteriliyor. Bütün fitness uygulamalarında olduğu gibi bunda da bilgilerinizi giriyorsunuz. Daha sonra her gün kilonuzu yeniden girerek uzun vadede bir takip sistemi oluşturabiliyorsunuz. Bu uygulama bunu sizin için Excel formatına da çeviriyor. Androidpit noom uygulaması oldukça düzgün çalışıyor zaten bu yüzden de neredeyse bir yıldır güncelleme almamış.

Son uygulamamız ise androidpit libra. Bu uygulama bir önce bahsettiğimiz noom uygulamasıyla benzer özellikler taşıyor. Uygulamanın başlangıcında diğer uygulamalarla aynı adımlar izleniyor. Ardından gün içinde yediklerinizi giriyorsunuz ve uygulama bunların ne kadar sağlıklı olduğunu size söylüyor. Android nooma göre daha çok marka ve içerik barındıran uygulama yine de beslenme planı olayını Noom kadar iyi halledemiyor. Android nooma göre daha iyi tasarlanmış uygulamada aynı zamanda arkadaşlarınızı da ekleyebiliyorsunuz. Böylece diyet yapmak artık daha kolay bir hale geliyor. Ne yemeniz gerektiğini uygulamalar size söylüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir