İnstagram pc de nasıl kullanılır nasıl indirilir

By
Updated: Mayıs 1, 2014
İnstagram pc de nasıl kullanılır nasıl indirilirMobil teknolojinin vazgeçilmez resim paylaşım sitesi olan instagram artık kendi şahsi bilgisayarımızdada kullanabilir resim yükleyebilir.

İnstagram pc de nasıl kullanılır nasıl indirilir bu işlemin nasıl yapılacagı hakkında sizlere kısa bir bilgi verelim;

İnstagram pc de kullanmak için Gramblr isimli programı ücretsiz olarak Burdan indirebilirsiniz. Bu programı indirip bilgisayara kurduktan sonra instagram giriş bilgileriniz ile baglantı kurabilirsiniz.

İnstagram pc de nasıl kullanılır nasıl indirilir

İnstagram pc de nasıl kullanılır nasıl indirilir

Bazen telefonunuzun haricinde bir sitedeki fotoğrafı veya bilgisayarınızdaki bir resmi instagram’da paylaşmak biraz zaman alabiliyordu. Resmi bilgisayara kaydet, oradan telefona yükle sonra da instagram’da paylaş… Gramblr sayesinde bu eziyetten kurtulacaksınız.

Bu programı yükledikten sonra birkaç adımda kullanmaya başlayabilirsiniz. Gramblr, yalnızca .jpg uzantısına sahip fotoğrafları yüklemenize izin veriyor. Ayrıca fotoğrafların boyutu 650 x 650 büyüklüğünde olmalıdır.

Gramblr’ı yükledikten sonra instagram hesabınızla bu programı eşleştiriyorsunuz. Ondan sonra da hangi fotoğrafı istiyorsanız onu seçip programa yükledikten sonra, başlık kısmına aynı telefonda paylaştığınız gibi bir açıklama notu ekliyorsunuz. Bu aşamalardan sonra fotoğraf instagram’a yükleniyor.

Arananlar

instagram pc de nasıl kullanılır,MAALESEF KİŞİLER DURDU,instagram pc de nasl kullanlr

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir