Hugo android

By
Updated: Ağustos 16, 2012
hugo androidHugo android oyunu arkadaşlar eskiler bilirler hugo ve tolga abi bu ikisi bizim zamanlarımızın çocukluğumuzun vazgeçilmez televizyon oyunundandı hani yanlışlıkla telefon düşecek seni televizyonda oyun oynatacaklar dünyalar senin olurdu bir arkadaşınız bu oyunu tolga abi ile oynadıysa ondan fiyakalısı yoktu.

Ama şimdi ne oldu ? Hugo bile teknolojiye yenildi şimdi bırakın atari salonlarını herkesin elindeki telefonlarda oynanabiliyor. Hadi buyurun eski günleri yaad etmeye..

Hugo android video :

Hugo android indir

Hugo android resimleri :

[nggallery id=7]

Hugo yorumları :

  • Saygın – 01 Temmuz 2012 Pazar – 1.0.8 sürümüne sahip Huawei U8650

Sacmalamayin ya harika Cok guzel olmus elinize saglik yeni bolumler cikacaktir elbet telefonunuz acmiyor diye 3 yildiz 1 yildiz veriyosunz sacmalik bu gidin adam gibi tel alin o zaman ayrica oyun turkce ve sesler de tolga abinin hugosunun aynisi tavsiye ederim

  • Berkcan – 11 Ağustos 2012 Cumartesi – Sürüm 1.0.8

Bizim Hugo iste Cok hos tolga abiyi de arkaplan sesi yapsalar cocukluguna donmeyen kalmaz. Gercekte oldugu gibi daha cok bolum bekliyoruz. Bide sporty nin oyununuda yapiverin oda cok guzeldi.

  • mehmet – 10 Ağustos 2012 Cuma – 1.0.8 sürümüne sahip HTC Desire HD

Başarılı… Ama sadece bir tünel olması gıcık etti beni. Küçükken televizyonda çok özenirdim simdi buldum ama onlarca bölümünden bir tek bölümünü koymuşlar. Temple run tarzında koşuyorsun engeller altın felan…

Arananlar

hugo oyunları oyna,hugo oyunları,hugo oyna,hugo oyunu,hugo oyunu ındır

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir