HTC One Mini 2 Özellikleri

By
Updated: Mayıs 31, 2014
htc one mini  HTC her ne kadar akıllı telefon piyasasında küçük bir dilim pastaya sahip olsa da (%5-6) her zaman en iyisiymiş gibi iş yapmakta. Bu aslında güzel bir şey. Bu sayede müşterileri hiçbir zaman yalnız bırakılmıyor ve yardımsız kalmıyor.

HTC’nin One modelini çıkaralı neredeyse bir yıl olmuştu. Tam tarih olarak 7 Mayıs’tı. Bu tarihten birkaç ay sonra da Mini versiyonunu piyasaya sürmüştü. Bugün edinilen bilgilere göre firma Mini modelinin V2’sini hazırlıyor. Aslında bunu anlamak için sızan fotoğrafları ve bilgileri değerlendirdik.

htc one mini

HTC One Mini 2 Özellik olarak ise telefon, bir önceki sürümüne göre güçlendirilmiş. Yine Snapdragon işlemci kullanan telefonda 1 GB Ram ve 16 GB Hafıza tercih edilmiş. Büyük atılımlardan biri ise kamera konusunda olmuş. Bu sefer hem ön hem de ana kamerada çok güzel işler çıkaran HTC, ana kameraya 15 MP’lik çözünürlük ve ön kameraya 5 MP’lik mercek yerleştirmiş. Ön kameranın gücü, en son çıkan en iyi olarak gösterilen telefonlarda bile bulunmamakta. Güzel tasarlanmış olan telefonun resmine yukarıdan ulaşabilirsiniz. Şu anlık elimizdeki bilgiler bu kadar, siz en iyisi firma tarafından duyurulmasını bekleyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir