HotSpot Elite Nedir

By
Updated: Haziran 2, 2016
HotSpot-Elite-NedirHotSpot Elite Nedir

HotSpot elite hakkında elbette her android ve ios kullanıcısının bilgiye ihtiyacı vardır. Bu konu hakkında sizlere biraz bilgi verelim.

 

1-      Hotspot nedir

2-      Kimler kullanır

3-      Nereler de vardır

4-      Ne amaçla kullanılır

5-      Yapımcısı kimdir

 

Hotspot  kapalı internet sitelerine giriş yapmanızı sağlayacaktır. Kısacası Türkiye standartları içerisin de engellenmiş herhangi bir siteye giriş yapabilmek için İP adresinizi yabancı serverler’e yüklemeniz gerekli. Bu uygulama sizlerin onayı sayesinde istediğiniz kapalı herhangi bir siteye giriş yapabilmenizi sağlayacaktır.

2- Kimler Kullanır ;  Kimler kullanır sorusunun cevabını verecek olursak eğer ki sizlere Android ve İos veritabanlı olan HotSpot Elite genel olarak genç kesimler kullanmaktadır. İndirilmesi yüksek ve bi o kadar da ciro yapan HotSpot’un kullanım amacı Sosyal medya diyebiliriz.

3- Nereler de vardır : Bir önce ki sorumuz da bahsettiğimiz gibi HotSot en aktif olarak Google Play Store ve App Store de mevcuttur. En yüksek ciroya sahip bir şekilde uygulama devam etmektedir.

4- Ne Amaçla Kullanılır? : Türkiye standartları altında birkaç takım olaylar esnasın da kapatılan Sosyal Medya’ya giriş yapabilmek için veya kapatılan başka bir site, adult siteler’e giriş yapabilmek için kullanılmaktadır genel olarak kullanım amacı Adult olmasıyla beraber indirilme sayısı da bi o kadar yüksektir diyebiliriz.

5-Yapımcısı Kimdir? ;  AnchorFree GmbH / Şirket tarafından yüklenen ve geçtiğimiz yıllar da popülerliğini sağlayan HotSpot yapımcıları şuan da Hot Spot elite için popülerlik beklemektedir.

 

HotSpot Özelliklerinden sizlere bahsedecek olursak eğer ki ;

 

Kapalı HTTPS Adreslerini açmakta

İnternet hızlandırmak

Kişisel gizliliğinizi sağlama

Wi-Fi bağlandığınız da DDOS saldırısından koruma

Çevrim içi bilgilerinizi tam zamanlı koruma

Bağlantılı güvenlik

 

İlk olarak HotSpot sizlere 30 Günlük deneme sürümü vermektedir eğer ki 30 günlük deneme süreniz bittiyse program’ı kullanma hakkınız bitmiş bulunmaktadır fakat ayarlar kısmında HotSpot aktifleştirici mevcut olacaktır. Uygulamayı bir kez sildikten hemen sonra tekrardan aktif edebilirsiniz. Premium’un farkı ne? Aklınız da bu tür sorular mevcut ise

Hot Spot Elite Premium = Daha hızlı bir internet ve İP adresinizi tam zamanlı olarak gizlemektedir. Kişisel bilgilerinizi sadece sizin görebileceğiniz bir şekilde müdafa etmektedir. HotSpot premium ücreti 101 Türk lirası olarak belirlendi fakat gündelik olarak düşüş yaşamaktadır. Sürekli bir şekilde güncelleme yapmakta olan Hotspot aktif kullanıcıları için en iyi veritabanını elde etmeye çalışmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir