Her Android Telefonda Bulunması Gereken Uygulamalar

By
Updated: Eylül 3, 2014
Her Android Telefonda Bulunması Gereken UygulamalarArtık akıllı telefonlar, android hayatımızın her noktasın da bizimle. Bizim vazgeçilmez en önemli aracımızı adeta hayat arkadaşımız olmuş duruma geldiler. Belki de ilerde tamamen işlerimizi akıllı telefonlardaki android uygulamaları halledecek, şimdi bile işlerimizin çoğunu andorid uygulamaları ile normalinde yapabileceğimiz süreden çok daha az bir sürede işlerimizle rahatlıkla halledebiliyoruz. Androidin hayatımızın her alanında işimize yarayacak ve bizim can kurtarıcımız olacak uygulamaları mevcut duruma geldi. Gün geçtikçe bu uygulamalar daha artış gösteriyor. Alışverişten tutun eğlenceye, öğrenmeye dilediğiniz her şey için adroid uygulamaları mevcut. Yani bir android işletim sistemi olan akıllı telefonunuz var ise artık hayat size gerçekten çok kolay ve çok eğlenceli bir yer haline gelmiş demektir. Bu yazımda da sizlere android telefonu olanlar da mutlaka bulunması gereken yani bulunmasını tavsiye ettiğim birkaç uygulamadan bahsedeceğim.

Adfree uygulaması; Bu uygulama telefonlarınız da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulamalıdır. Bu uygulamayı kullanarak telefonlarınızda ücretsiz olarak kullandığınız uygulaalar da karşınıza çıkan reklamları engellemeyi sağlar. Eğer karşınıza çıkan o reklamlardan sizde çok sıkıldıysanız bu uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır.

Advanced Task Killer; Bu uygulama sayesinde arka planda çalışmakta olan uygulamalarınızı hiç uğraşmadan tek bir tuşla kapatabilirsiniz. Bunun dışında uygulamaları kapatırken eğer kapatmamanız gereken önemli bir uygulama var ise bu uygulama size onları da hatırlatıp göstermektedir.

Alarm Clock; Sabahları biraz daha deyip 5 dakikan bile hesabını yapan insanlar için düşünülmüş harika bir uygulama. Uyumayı sevenler hatta uyanamayanlar için hazırlanmış bir android alarm uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde alarmınızı erteleyip uyuya kalıp artık gitmeniz geren yere geç kalmayacaksınız. Çünkü bu uygulamada alarmı kapatabilmek için uygulamada size sorulan matematik sorularını doğru cevaplamanız gerekmektedir.

Documents to go; bu uygulama sayesinde artık tüm Office dökümanlarınızı görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Eğer isterseniz de bu uygulama ile yeni dökümanlar oluşturabilirsiniz.

Droidstats;  Bu uygulamayla artık kiminle ne kadar süre konuştuğunuzu mesajlaşma trafiğiniz ile ilgili tüm bilgilere sahip olabileceksiniz. Bu uygulama tüm verileri kayıt eden bir uygulamadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir