Hayat Kolaylaştıran Android Programları

By
Updated: Eylül 19, 2017
hayatimizi-kolaylastiran-android-programlari-hakkindaHayat Kolaylaştıran Android Programları

 

 

hayatimizi-kolaylastiran-android-programlari-nelerdir

Hayat kolaylaştıran android programları sayesinde artık bütün işlerinizi tek tıkla ve pratik olarak yapacaksınız. Bu programları sizler için derledik. Droid4X Android smartphone’lar çoğu ülkede oldukça popülerdir. Özellikle kullanıcıların cihazlarında çeşitli program ve oyunlar yayınlamasına olanak tanırlar güçlü bir donanıma sahip olduklarından dolayı. Bu yazılımın sayesinde bilgisayarınızda bir Android ortamı taklit edebilirsiniz ve mobil program ve oyunları çalıştırabilirsiniz. Droid4X sizler için Google Play Store’u keşfetmek için kolaylık sağlar ve ilginizi çekebilecek her türlü mobil program ve oyunları sizler için seçer.

hayatimizi-kolaylastiran-android-programlari-neler

AMIDuOS Hayat kolaylaştıran bir diğer android programı olan AMIDuOS Android deneyiminin işlevselliğini Microsoft Windows cihazlarına getiren ve devrim niteliğinde olan yeni bir konsepttir. Android ve Windows ortamları arasında çift taraflı yükleme yapmaya gerek bile kalmadan hızlı ve kolay geçişler yapmak için neredeyse her Windows işletim sistemli bilgisayar veya tablet aygıtlarında kolaylıkla çalışabilir. Mobogenie Mobogenie . bilgisayarınızla Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuzdaki içeriklerinize pratik ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlamaya yardımcı bir programdır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program sayesinde mesajlarınızı ve adres defterinizi görüntüleyebilir, yeni mesajlar ve iletişim bilgileri de ekleyebilirsiniz.

hayatimizi-kolaylastiran-android-programlarindan

Geldik Mi? Navigasyon programları şüphesiz araç kullanıcıları için vazgeçilmez uygulamalardır. Fakat GPS si bulunmayan bir telefona sahipseniz hayat kolaylaştıran android programlarından olan bu uygulama sayesinde bulunduğunuz konumlara isim verip, isim verdiğiniz konumlara vardığınızda telefonunuzun sesli bildirim mesajı vermesini sağlayabilmeniz mümkün. DroidCam DroidCam uygulaması ile akıllı cep telefonunuzu kablosuz olarak web kamerasına dönüştürebiliyorsunuz. DroidCam programı Android işletim sistemine sahip cep telefonunuzu MSN Messenger ya da Yahoo!, Messenger, Skype gibi mesajlaşma uygulamalarında kullanabileceğiniz kablosuz bir web kamerasına dönüştürebilen ve ücretsiz olarak sunulan bir programdır. Wifi bağlantısı ya da Usb yoluyla akıllı cep telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayabiliyorsunuz. YouWave YouWave bir android emülatörüdür.

hayatimizi-kolaylastiran-android-programlari

Android telefon kullanıcıları bu programı telefonlarına veya tebletlerine yükledikleri takdirde bilgisayarlarını Android cihaz olarak kullanmayı isteyebilirler. İşte bu devrede hayat kolaylaştıran andorid programlarından olan YouWave kullanıcıların imdadına yetişiyor. Bu program sayesinde elinizin altında bulunan bilgisayarlarınızdan istediğiniz Android uygulamalarını ve oyunlarını sanki mobil cihaz kullanıyormuş gibi çalıştırabilme imkanı sağlıyorsunuz. KOPLAYER Koplayer’ da yine ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceğiniz android programlarından. Bu program masaüstü veya diz üstü bilgisayarlarınız üzerinden android işletim sistemi yüklü olan akıllı cep telefon veya tabletlerinize erişmenize, android uygulamalarını ve oyunlarını da bilgisayarınız üzerinden çalıştırmanıza olanak veren bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir