Flick Tennis 3D Android Tenis Oyunu

By
Updated: Mayıs 5, 2014
Flick Tennis 3D Android Tenis Oyunuee



Tenis severlerin başından kalkamayacağı bir oyun ola Flick Tennis gerçekçilik bakımından tam puanı hakkediyor. Gerçek tenis kuralları ile bağdaşlaşmış ve 3D grafikleri ile oldukça gerçekçi olan Flick Tennis’te çeşitli müsabakalara ve turnuvalara çıkarak para kazanıyor bu parayı da tenis için harcıyoruz.
Flick Tennis’i tam anlamıyla öğrenmek için menümüzde bulunan butonlara göz atalım.
 World Tour
Dünya turu olarak geçen bu bölümde çeşitli turnuvalara girerek bu turnuvalarda derece yapmaya çalışacaksınız. Turnuvalara girişler paralı olmakla beraber turnuvalarda yapacağınız dereceler ile para kazanarak diğer turnuvalara giriş biletinizi önceden hazırlamış olacaksınız.
Quick Play
Hızlı oyun modu olarak açıklanabilecek bu modda rakibimizi seçtikten sonra tenis yapacağımız maçı ve set sayısını seçerek hızı bir şekilde tenis maçı yapıyoruz.
Store
Turnuva ve maçlardan kazandığımız paraları turnuvalara giriş haricinde Store’da kullanarak tenisçimize yeni raketler, t-shirtler, şapkalar ve bandanalar alabilirsiniz. Aynı zamanda alacağınız bu ekipmanlar tenisçinize fazladan güç ve hız kazandıracak.
Settings
Turnuvalardaki set sayısını Tie Break’in var olup olmayacağını ve müziğin sesini kısmayı settings bölümünden halledebilirsiniz.

Flick Tennis 3D Android Tenis Oyunu Flick Tennis 3D Android Tenis Oyunu2 Flick Tennis 3D Android Tenis Oyunu3 Flick Tennis 3D Android Tenis Oyunu5

Flick Tennis 3D Android Tenis Oyunu Ücretsiz İndirin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir