Faydalı Android Uygulamaları

By
Updated: Eylül 12, 2014
Faydalı Android Uygulamaları apkNASIL GİDERİM UYGULAMASI

Mobil İETT Nasıl Giderim ile toplu ulaşım imkanlarını kullanarak İstanbul genelinde seyahat etmek artık çok kolaylaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün bir hizmeti olan MobİETT Nasıl Giderim uygulaması ile özgün chat arayüzü sayesinde bir arkadaşınız ile sohbet edercesine dilediğiniz noktaya toplu ulaşım ile nasıl gideceğinizi öğrenebilir alternatifler arasından en uygun seçeneği kullanabilirsiniz. Mobil İETT  İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği uygulama ile İETT otobüsleri Metrobüs  Marmaray MetroTramvay Şehir Hatları İDO gibi ulaşım araçlarının yer aldığı ulaşım çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Mobii İETT Nasıl Giderim Uygulaması üzerinden ev işyeri ve favori noktalarınızı belirleyerek bulunduğunuz noktadan ulaşmak istediğiniz konuma toplu ulaşım ile nasıl gitmeniz gerektiğini tarifli ya da harita üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

ICQ ANINDA MESAJLAŞMA UYGULAMASI

Androidin yeni uygulaması ICQ mobil bağlanmayı kolaylaştırmaya yardımcı olur. Ücretsiz olarak görüntülü sohbet ve sesli aramalar komik çıkartmalar ve ücretsiz metin mesajları vardır.

Arkadaşlarınızın ve güncel haberlerin hızını daima takip edin. En parlak dakikalarınızı paylaşın ve kendinizi belirtin. ICQ mobil – yeni şekilde bağlanmanıza imkan tanıyan yeni mesajlaşma uygulamasıdır.

Online görüntülü sohbette arkadaşlarınız ve ailenizle istediğiniz zaman bir araya gelebilirsiniz.  Şehrin uzak yerlerindesiniz veya farklı şehirlerdeyseniz ICQ’da görüntülü sohbet ve yine birliktesiniz. ICQ’da ücretsiz görüntülü aramalarla sınırları aşabilirsiniz.

Bu uygulama ICQ mobilde ücretsiz bir arama gerçekleştirin ve ücretler hakkında endişelenmeden istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Bütün ülkelerdeki ICQ kullanıcılarına ücretsiz uluslararası aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Cepten ücretsiz mesajlar gönderebilirsiniz. Ücretsiz SMS gönderiyormuşçasına cihazınıza ICQ’yu indirin ve arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başlayın.  İletişim halinde kalmak için ücretsiz sınırsız mesajlaşmayı kullanabilirsiniz.

Çıkartmalar ve gülen yüzlerle sohbet daha güzel bir hal alır. Kendinizi ifade edin ve ICQ’da sevimli ve komik çıkartmalar ve gülen yüzlerle arkadaşlarınızı keyiflendirin.

En parlak dakikalarınızı arkadaşlarınızla paylaşıp fotoğraflarınızı ve videolarınızı ICQ’da ücretsiz olarak gönderme imkanını yakalayın. Fotoğraf ve video mesajlarınızı gönderin ve MMS için ödeme yapmaya son deyin.

Yeni ICQ mobil ve sınırsız veri planı ücretsiz olarak bağlanmak için ihtiyacınız olan tek şey. Yeni ICQ ‘yu telefonunuza indirin ve arkadaşlarınızı da davet gönderin.  Ücretsiz görüntülü sohbeti ve sınırsız aramaları kullanın fotoğraf ve video mesajlarını ücretsiz olarak gönderin çıkartmalar ve gülen yüzlerle sohbet etmeye devam edin.

ICQ kullanıcıları her cihazdan ve her ülkeden ücretsiz olarak bağlanabilirler. ICQ tüm mobil platformlarda ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir