Farming Simülatör 2014 Android APK İNDİR

By
Updated: Haziran 1, 2014
Farming-simulator-14-androidYıllarca Facebook’ta en çok oynananlardan oldu çiftlik oyunları. Oyun yapısı basitti, üretim yapıp satıyordun. Bu zevkin Android’e sıçraması gecikmedi. En çok oynanan çiftlik oyunu hakkında bilgi vereceğiz.

Farming Simülatör 2014 oyunuyla, FB’taki oyunlardan çok daha detaylı, grafiksel anlamda çok daha iyi, ve en büyük artılarından biri ise, FB’taki oyunlarda tıklayarak üretim yapmamız bu oyunda ise traktörü kullanarak, diğer araçları kullanarak yani oynayarak yapıyoruz üretimi. Böylece kendi çiftliğimizi oluşturabilir ve istediğimiz meyveleri sebzeleri üretebiliriz.

Oyunda çoklu oyuncu modu da mevcut. Bu sayede diğer arkadaşlarınızla birlikte, farklı farklı çiftliklerle yarışabilirsiniz ve ticaret yapabilirsiniz. İndirdiğiniz APK dosyasını kurarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyun Android 2.3 üzeri çalışmaktadır, daha düşükse oyun açılmaz.

Farming-simulator-1-android1 Farming-Simulator-14-Android-Resim-2 Farming-Simulator-14-Android-Resim-11Farming-Simulator-14-Android-Resim-3

Farming Simülatör 2014 Android APK İNDİR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir