En Ucuzundan En Pahalısına Telefon Fiyatları

By
Updated: Mart 17, 2017
en-ucuzundan-en-pahalisina-telefon-fiyatlariEn Ucuzundandan En Pahalısına Telefon Fiyatları

En ucuzundan en pahalısına telefon fiyatlarını bulabilmek için öncelikle markaları iyi tanıyor olmanız gerekir. Özellikle Samsung ve Sony marka telefonların daha pahalı olduğunu herkes biliyor. Peki, en ucuz markalar hangisi ve fiyatlar neye göre tahsis ediliyor? Tüm bu soruların cevaplarına şimdi ulaşacaksınız. Genellikle android cihazın özelliklerine göre fiyat aralıkları da değişiyor. Bu özelliklere markanın şanını da eklerseniz fiyat iki katına çıkıyor. Örneğin bir Lenovo ile Samsung’ u fiyat olarak karşılaştırmanız mümkün bile değil. Ama birçok özelliği birbirinin aynıdır. Sebep, markaların yapmış olduğu ündür. Lenovo telefon fiyatları 450- 500 gibi küçük rakamlar ile başlar. Ama Samsung fiyatları en az 1000 TL’ den başlar. Bunun nedenini en son çıkardığı J7 Prime’ a bakarak anlamak mümkün.

Sony Telefon Fiyatları Televizyonun bile androidini yapan Sony markası cep telefonunda resmen çağ atlamış bir marka. Fakat mark mobil cihaz fiyatları 420- 800 gibi düşük fiyatlar ile başlıyor. Bunun nedenini fazla tartışmaya gerek yok. Çünkü her modelin her seferinde yeniden daha hızlısı ve daha fazla kapasiteye- uygulamaya sahip olanı üretiliyor. Bu durumda piyasada kalan eski cihazlar satılabilsin diye fiyatları aşağı çekiliyor. Fakat bu Sony markasının şanını ve kalitesini etkilemiyor. Bu durumda Sony kullanıcılarının markanın indirim günlerini takip etmesi gerekiyor. LG Telefon Fiyatları En ucuzundan en pahalısına telefon fiyatlarını incelerken, Türk kullanıcıların hem televizyon hem de mobil cihazda vazgeçemedikleri LG’ den bahsetmeden geçmek olmaz.

Hem kalitesi hem uygulamaları ve de kullanıcı kolaylığı muhteşem olan LG adroid cihazların fiyatları 720 TL’ den başlıyor. Özellikler ve uygulamalar arttıkça cihaz fiyatları da artış gösteriyor. LG’ nin en son çıkardığı G5 mobil cihazının fiyatı 2400 TL. Motorola Telefon Fiyatları Lenovo bünyesinde yer alan Motorola yıllardır ekonomik telefonlardan vazgeçemeyenlerin tek tercihi. Fiyatlarının diğer mobil cihazlara oranla daha ucuz olması, markanın kalitesinden bir şey kaybettirmiyor. Fiyatların uygun olmasının en birinci sebebi uygulamaların az, kullanımın kolay olması.

Özellikle akıllı cihazları yeni kullanmaya başlayanlar için en ideal cihazlar denebilir. 250 TL gibi bir fiyat ile başlayan Motorola akıllı cihazların en büyük özelliği hızlı işletim ve kolay kullanım. Motorola fiyatları genellikle 1000 TL’ nin üzerine çıkmıyor. Bu da android cihazı daha cazip hale getiriyor. Vestel Venüs Fiyatları Beyaz eşya ve televizyondan sonra akıllı telefonlara da el atan Vestel çıkardığı Venüs modeli ile Vestel tutkunlarına bir armağan verdi. Fiyat açılışı olarak şimdilik 550 rakamını kullanan ünlü Türk markası cihazı geliştirdikçe daha farklı fiyatlar ile karşımıza çıkacak. Cihazın diğer android ürünlerden çok fazla farklı yok. Saklama hafızası oldukça geniş olan cihazın ekran boyutu 5 İnç.En ucuzundan en pahalısına telefon fiyatlarını sizlere sunduk, tercih tabiki sizlerindir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir