En Popüler Android Uygulamaları

By
Updated: Eylül 21, 2017
en-populer-android-uygulamalariEn Popüler Android Uygulamaları

 

en-populer-android-uygulamalarindan

Akıllı cep telefonlarında ki çeşitli uygulamalar bizlere hayatı kolaylaştırmak için olanaklar tanır. Bazı uygulamalarla ihtiyacımız olan şeyleri yerine getirebilirken bazı uygulamalarla da hayat daha eğlenceli hale gelebiliyor. Ama bütün bunları yaparken internet ortamının avcılarla dolu olduğunu da unutmamak gerek. Onun için akıllı cep telefonlarına iyi bir güvenlik duvarı oluşturmak şart. Bunu da yine çeşitli uygulamalar yükleyerek ancak hangi uygulamayı yüklediğinize dikkat ederek yani güvenilir bir uygulama yükleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamalar akıllı cep telefonlarının işletim sistemlerine bağlı olarak değişebilmektedirler. Eğer ki bir android işletim sistemli bir cep telefonu kullanıyorsanız en popüler android uygulamalarını sizler için derledik.

en-populer-android-uygulamalari-hakkinda

Shazam Hepimizde olmuştur mutlaka . Bir müzik duyup kelimelerini de yakalayamadıysak eğer o şarkıyı bulamayabiliyoruz bazen. Ve hep aklımıza takılıp kalmasına neden olabiliyor bu durum. Bu durumu sadece biz yaşamıyoruz ki demek bu duruma bir çare bulmuşlar ve bu programı çıkarmışlar. Bu program sayesinde merak ettiğiniz bütün şarkıları tek tıkla önünüzde bulabiliyorsunuz. Apndroid İnternette gezinirken güvenli bir ortam olmadığından bahsetmiştik. Hackerlar internette gezinirken her dakika iş başında. Öyle ki bazı uygulamalar sizi internete bağlayıp internet kotanızı ve faturanızı yiyebiliyor.

en-populer-android-uygulamalari-bilgiler

En Popüler Android Uygulamaları Bu uygulama sayesinde bu durumun önüne geçebiliyor ve ekrana eklenen widgetla daha güvenli surf yapabiliyorsunuz. Antivirüsler Anitivirüs uygulamaları da avcı hackerlara karşı bir koruma kalkanı oluşturuyor akıllı cep telefonunuzda. Birçok antivirüs uygulaması mevcut. Ücretsiz olarak da kullanabiliyorsunuz bu uygulamaları. Dropbox Oldukça işe yarar bir program olan Dropbox uygulamasının esas amacı dosyalarınızı depolamak. Dosyalarınızı akıllı cep telefonlarınızda depolayabilirken aynı zamanda çeşitli platformlar arasında bu dosyaların transversini de gerçekleştirebiliyorsunuz.

en-populer-android-uygulamalari-bilgi

Google Drive, One Drive ve Box uygulamalarıyla aynı işlevi gören bu uygulama da eğer ki depolayacağınız dosyaların boyutu ve sayısı sınırı aşıyorsa belirli bir ücret karşılığında depolama alanını büyütmeniz mümkün. Bu programı kullanabilmek için internete ihtiyaç duyuyorsunuz tabi ki. Buradan telefonunuza depoladığınız dosyalarınızı bilgisayarınıza kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. Örneğin ödevleriniz veya çalıştığınız işinizde ki dosyalarınızı telefon üzerinden de rahatlıkla ulaşarak çalışabiliyorsunuz aynı zamanda. Uber Uber uygulaması San Francisco’ da ortaya çıkan bir uygulama. Bu uygulamayla bulunduğunuz noktaya özel araç çağırabiliyorsunuz. Google Maps özelliğini kullanarak çalışan bu uygulamayla çağıracağınız taksi veya aracı seçebiliyor ve gelirken güzergahını dahi görebiliyorsunuz. Oldukça fazla kullanıcısı olan bu uygulamanın da oldukça işe yarar olduğunu söylemek de fayda var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir