En İyi Televizyon Modelleri

By
Updated: Eylül 8, 2017
en-iyi-televizyon-modelleri-hakkindaEn İyi Televizyon Modelleri

 

en-iyi-televizyon-modelleri

Televizyonlar neredeyse bütün evlerde bulunan elektronik ürünlerdir. Ev dışında çeşitli iş yerleri, kafeler ve hastanelerde bile kendini gösteren bu ürünler gelişen teknolojiyle birlikte kaybolmaya yüz tutmamak için birçok yeni özellikler kattı bünyesine. Teknolojinin henüz daha çok gelişmediği dönemlerde televizyonlar en çok kullanılan ürünlerdi fakat artık çağ ilerliyor ve teknolojinin hızına yetişmek de oldukça güç. Şimdilerde bilgisayarlarda da televizyon kanallarının canlı izlenmesinden dolayı televizyonlar bir tık geride dursa da hiçbir zaman kaybolmaya yüz tutmayacağına inandığımız bu ürünlerde ki yeni getirilen özellikler ve ekran kalitesini şüphesiz hiçbir bilgisayar sunamıyor.

"KS9500 - NO LOGO"

Özellikle televizyonlarda film izleme tutkunu olan kişiler için benzersiz ekran boyutu ve çözünürlük sunan televizyonlar bu alanda ki gücünü göstererek bende buradayım demeye devam ediyor. Bilgisayarlardan televizyon kanallarını canlı izleme olanağı olduğu gibi , televizyonlarda da internete bağlanmak mümkündür günümüzde. Televizyonlardan internet bağlantınızı kurarak telefonunuzu dahi televizyona bağlamak mümkündür. Daha geniş bir ekranda izleme kalitesi sunan televizyonlara telefonunuzda ki resim ve videoları da aktarabilir siniz. Bütün bunlar dışında oyun tutkunları oyun oynama keyfi de sunan televizyon modelleri de mevcuttur piyasada.

en-iyi-televizyon-modelleri-neler

Piyasada ki en iyi televizyon modellerini şu markalar çıkarmaktadır; Apple, Samsung , LG, Vizio, Vestel, Sony, Hisense . Eğer ki yeni bir televizyon alacaksanız ve nasıl bir model alacağınız hakkında bir fikriniz yoksa en iyi televizyon modellerini sizin için derledik. Vizio D65u-D2 Vizio D65u-D2 televizyon modelinde karşımıza çıkan özellikler şunlardır. 65 inç ekran büyüklüğü, LED ekran, 3840×2160 ekran çözünürlüğü. 5 HDMI girişine sahiptir. Dezavantaj olarak 3D özelliğine sahip olmadığını söyleyebiliriz. LG Signature OLED65G6P LG modelleri özellikle son yıllarda oldukça atak gösteren modellerden biridir. LG’ nin bu modelinde karşımıza 65 inç ekran büyüklüğü çıkıyor.

en-iyi-televizyon-modelleri-nelerdir

OLED ekrana sahip. Genel olarak Vizio modeline benzerlik gösteren bu model artı olarak 3D özelliğine sahiptir. Sony XBR-55X930D Sony markası da her alanda olduğu gibi televizyon modellerinde de oldukça iddialıdır. Genel vizyonu yüksek çözünürlüklü ekranlar ve fotoğraflar olan Sony markasının gelin bu televizyon modeline bir göz atalım. 55 inç ekran büyüklüğüne sahip bu model LED ekrana sahiptir. Ekran çözünürlüğü 3840×2160′ dır. 4 tane HDMI girişi bulunur ve 3D özelliğine sahiptir bu televizyon modeli. LG 654H8500 Yine en iyi televizyon modellerinden birisi olan LG’ nin bu modelinde 65 inç ekran büyüklüğü mevcut. LED ekrana sahip bu modelde 3D özelliği bulunmakta. 3 adet HDMI girişine sahiptir. Video çözünürlüğü ise 3840×2160 .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir