En İyi Tabletler

By
Updated: Haziran 24, 2017
en-iyi-tabletler-nelerdirEn İyi Tabletler

en-iyi-tabletlerden

Tablet bilgisayarlar, hayatımızda büyük kolaylıklar sağlayabiliyor. Özellikle telefonumuzun şarjı bittiği zaman veya istediğimiz görüşmelerimizi telefondan yapamadığımız zaman, tablet bilgisayarlarımız sayesinde bütün işlerimizi kolaylıkla halledebiliyoruz. Fotoğraf çekimleri, internet ortamları ve çeşitli aktiviteleri, güçlü bir tablet bilgisayardan rahatlıkla yapabiliyoruz. Peki tablet seçiminde gerçekten başarılı mıyız? Sizin için en iyi tabletleri listeliyoruz.

en-iyi-tabletler

1-) Amazon Fire HD 6 290 gram ağırlığında ve 6 inç ekran boyutunda olan Amazon Fire HD 6, çok üstün performanslar sergilemese de, gündelik işlerin kolayca yapılabilmesini sağlıyor. Özellikle uygun fiyatıyla ve Dört çekirdekli 1 GB RAM boyutuyla reddedilmeyecek bir tablet diyebiliriz. Tabii ki cihazın taşınabilirliğinin kolay olması da, daha büyük bir avantaj sağlıyor.

2-) EE Harrier Tab 8 inçlik ideal bir boyutuyla karşımıza gelen EE Harrier Tab, kamerasıyla ve batarya gücüyle sizi etkileyebilir. 4650 mAh batarya gücü sayesinde, şarj bitmesi gibi bir durum yaşamayacaksınız. Ayrıca cihazın taşınabilir olması ve şık bir tasarıma ev sahipliği yapması da, farklı bir güzellik. EE Harrier Tab, 2 GB RAM kapasitesine ve 8 MP arka kamera detayına sahip.

en-iyi-tabletler-hakkinda

3-) Samsung Galaxy Note Pro 12.2 12.2 inç ekran boyutuna sahip olan bu devasa tableti, tıpkı bilgisayar gibi rahatlıkla kullanabileceksiniz. 3 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesiyle sizi çok rahatlatacak olan Note Pro 12.2 cihazının 9500 mAh batarya gücü sayesinde, artık siz de anlık şarj bitme durumlarıyla karşı karşıya gelmeden işlerinize kısa yoldan devam edebileceksiniz.

4-) Samsung Galaxy Tab S 10.5 inç boyutundan oluşan Tab S serisi, 3 GB RAM ve 16/32 GB depolama kapasitesine sahip. Aynı zamanda cihazın arka kamerası 8 MP kalitesinden oluşurken, ön kamerası da 2.1 MP kalitesinden oluşuyor. Bu cihaz ile, telefonunuzda çektiğiniz resim şölenini, rahatlıkla devam ettirebilirsiniz. Aynı zamanda 7900 mAh batarya gücü sayesinde de, uzun soluklu kullanabileceğiniz bir cihaz.

en-iyi-tabletler-neler

5-) Lenovo Yoga Tab 3 Pro Lenovo Yoga Tab 3 Pro’ya baktığımız zaman, tıpkı son zamanlarda piyasaya sürülen akıllı telefonları görebiliyoruz. 2 GB RAM kapasitesine sahip olan tablet bilgisayar, 10.1 inç ekran boyutundan oluşuyor. Yoga Tab 3 Pro’nun arka kamerası 13 MP kalitesinden oluşurken, cihazın ön kamerası ise 5 MP kalitesinden oluşuyor. Aynı zamanda 10.200 mAh batarya gücüne sahip olan bu cihaz, tercihler listesinde ilk sıraya konulabilir.

Sizler için, en iyi tabletler listesini bu şekilde düzenledik. Siz de, bahsettiğimiz cihazları detaylı inceleyerek aklınızda pek fazla soru işareti kalmadan, en iyi tabletlerden birine hemen sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir