En İyi Tablet ve Bilgisayar Modelleri

By
Updated: Şubat 9, 2017
en-iyi-tablet-ve-bilgisayar-modelleriEn İyi Tablet ve Bilgisayar Modelleri

En iyi tablet ve bilgisayar modellerinin Casper ve Samsung olduğuna dair bir dedikodu dolaşıyor. Bu dedikoduya göre Casper tabletlerin Ram kapasitesi 1 GB. İşlemci hızı neredeyse bir bilgisayar kadar. İşlemci teknolojisi atom teknoloji olan Casperin en düşük modellerinden biri Via S8 kamera çözünürlüğü 2 MP. HDD özellikli disk kapasitesi 16 GB. Ürünün her türlü bağlantı özellikleri var. Samsung tabletler ise fiyat olarak da özellik olarak da Casper’ dan biraz daha farklı. Samsungun en mütevazi modellerinden biri olan P580 Octa Core 1,6 GHZ Ram bellek- 16 GBdisk alanı 10,1. Octa Core işlemci özelliğine sahip cihaz çözünürlüğü 1920*1200. Ürün kamera çözünürlüğü 8 Mp. Ayrıca ön kamera çözünürlüğü 2 Mp. Packard Bell TE70 Core İ5 Çok duyulmamış bir marka olmasından kaynaklanan ucuz fiyatı ile kullanıcısına merhaba diyen Packard Bell TE70 Core İ5 bilgisayar modelleri en iyi tablet ve bilgisayar modelleri arasında gösterilebilir. Ürün özellikleri 3 MB işlemci ön bellekli. İşlemci olarak intel kullanılmış. Dahili hafıza özelliği yüksek ve çözünürlüğü 1366*768.

Yüksek çözünürlüklü bilgisayarın işlemci hızı da oldukça yüksek. Ürün Ram Kapasitesi 4GB. Ayrıca ekran boyutu 15,6 inç. Ekran kartı paylaşımsız olan cihaz disk türü SATA. Ürün üzerinde diğer bilgisayarlarda bulabileceğiniz her türlü özellik mevcut. Çin yapımı olan cihaz Windows 10 işletim sistemi ile çalışıyor. Apple Bilgisayar Modelleri En iyi tablet ve bilgisayar modellerinin başını Apple marka cihazlar çekiyor. Yüksek çözünürlüklü ekran, Ram Bellek kapasitesi, ekran büyüklüğü, arka ve ön kamera çözünürlüğü, geliştirilmiş hafıza kapasitesi ve bunların çok daha fazlasını Apple marka bilgisayar, tablet ve android cihazlarda bulmak mümkün. Fiyatı her ne kadar biraz yüksek olsa da Apple markasının tutkunu çok. Bunun sebebi kullanıcılarını adeta teknoloji havuzunda yüzdürüyor olması.

Apple tablet, bilgisayar ve android cihazların en büyük özelliği kullanımının kolay ve kısa yol özelliklerinin fazla olması. Apple bilgisayar modellerinde diğer ürünlerde yapamayacağınız birçok şeyi yapabilirsiniz. Aipad Tablet Özellikleri A7 çip özellikli Aipad mini aslında küçük bir devdir. Retine ekrana sahip olan cihaz HD TV’ lerde dahi bulunmayacak kadar yüksek bir çözünürlüğe sahip. Hızlı grafik performansı ve A7 çip özelliği sayesinde pil ömrü de oldukça uzun bir cihaz. En çok tercih edilenler arasında yer alan Aipad mini tutması da kullanması kadar zevkli. Maksimum incelikte üretilen cihazı saklamak çok kolay. Aipad mini 64 bit mimariye sahip. Daha önceki Aipad üretimlerinden dört kat daha hızlı olduğunu belirtmeden de geçmemek lazım. Aipad mini ile hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Çünkü mini içinde 47000 bin üzerinde uygulama var. Ürünün her gün yeni bir özelliğini keşfedeceğinize şüphe yok.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir