En iyi Symbian S40 Oyunları

By
Updated: Mart 26, 2013
En iyi Symbian S40 OyunlarıHepimizin bildiği gibi nokia’nın işletim sistemi olan symbian’nın s40 sürümündeki telefonların en iyi oyunlarından bahsedeceğim.Öncelikle s40 sürümü symbianın en eski sürümlerinden biri.Klasik tuşlu 240×320 tefonlar bu kategoride.Eskiden s40 telefonlar en iyiyken şimdi ise s60,symbian anna&belle,android,bada ve ios gibi işletim sistemleri her ne kadar s40’ı tarihe gömmeyi başarsa da s40’ın en çok kullanılan işletim sistemi olması gerçeğini değiştiremedi.Sizlere bu yazımda s40 telefonlar için seçilmiş özgün ve en iyi oyunlardan bahsedeceğim.Oyunların hepsi java tabanlıdır.Oyunu indirdiğinizde veya satın aldığınızda tek yapmanız gereken her hangi bir veri depolama yoluyla oyunu telefonunuza atmak.

Asphalt 6

Gameloftun en iyi ve symbian s40’ın en iyi yarış oyunu seçilen bu aksiyon dolu yarış oyunu gerçekten indirilmeyi hak ediyor.Yaptığınız yarışlarda tecrübe puanı ve para kazanıyorsunuz.Tecrübe puanlarıyla yeni yarış yerleri ve arabalar açabilir paranızla arabaları alıp modifiye edebilirsiniz.

Real Football 2012

Gameloftun en iyi ve stmbian s40’ın en iyi futbol oyunu.Kendi takımınızı kurabilir oyuncuların isimlerini değiştirebilir.Kupa uğruna maçlar yapabilirsiniz.


Splinter Cell

1 den fazla seriden oluşan bu oyun yeşil bir kahramanımızı yönetmekle geçiyor.Macera ve aksiyon dolu bu oyunda FPS tadını gerçekten alacaksınız..

 

Saints Arrow

3 seriden oluşan gameloft’un mükemmel oyunu.Oyunda araba binebilir,suç işleyebilir,görev yapıp mafya ve suç dünyasında iyi bir yer edinebilirsiniz içeriği ile her ne kadar GTA’ya benzese de görevler bakımından oldukça ilginç ve zevkli bir oyun.

Sims 3 Adventure

Sims 1,2 ve 3 ten sonra sims’in aslında ne kadar zevkli bir oyun olduğunu tekrar anlatıyor bize.Sadece kendi işinizi ve ailenizi kurmayacak aynı zamanda evinizi dekore edip farklı ülkelere seyahat edebileceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir