En İyi Oyuncu Bilgisayarları

By
Updated: Haziran 20, 2017
en-iyi-oyuncu-bilgisayarlari-nedirEn İyi Oyuncu Bilgisayarları

en-iyi-oyuncu-bilgisayarlari-nelerdir

Son zamanlarda yüksek kalitedeki oyunların piyasaya çıkmasıyla beraber, oyuncuların artışında da büyük bir farkın olduğunu görebiliyoruz. Tabii ki bu üst düzey oyunları oynayabilmek için de, üst düzey bir bilgisayara ihtiyacımız olacaktır. Peki en iyi oyuncu bilgisayarları nasıl bilinir ve en iyi oyuncu bilgisayarları hangileridir? Monster Bilgisayarlar Oyuncu bilgisayarı denildiğinde, akıllara ilk Monster firması geliyor diyebiliriz. Genellikle dizüstü oyuncu bilgisayarlarıyla ilgilenen firma, gerçekten de işinin hakkını veriyor. Ürettiği son nesil bilgisayarlarla hiçbir kullanıcı tarafından olumsuz yorum almayan Monster, son zamanlarda yeni modellerini de tanıtmaya başladı. Peki en yeni modeller arasında hangileri yer alıyor?

en-iyi-oyuncu-bilgisayarlari

1-) Semruk S7 V5.1 Semruk S7 modeli, Monster firmasının en iyi oyuncu bilgisayarlarından sadece birisi diyebiliriz. 7 renkli klavyesiyle ortama daha farklı bir hava katmayı başaran Semruk S7 modeli, 7.nesil i7 Intel Core işlemcisinden oluşuyor. Aynı zamanda içerisinde 2x NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartını da barındıran cihaz, bu sayede mükemmel bir görüntü akışı sağlıyor. Çift ekran kartı sayesinde, oyunlarda asla herhangi bir kasma ve donma yaşanmıyor. 4x DDR4 bellek birime de ev sahipliği yapan cihazın, RAM boyutu 64 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Tabii ki böyle bir bilgisayarda, tüm ağır programların da rahatlıkla açılabileceğini söyleyebiliriz.

en-iyi-oyuncu-bilgisayarlari-hakkinda

2-) Tulpar T7 V10.1 Tulpar T7 modeli de, Monster firmasının yepyeni ve güçlü bir modeli. 7.nesil i7 işlemcisini içerisinde barındıran cihazda, NVIDIA GeForce GTX 1070 ekran kartı da yer alıyor. Ekran grafik birimi güçlü olduğu için oyunlarda kolay kolay kasma ve donma gibi problemler meydana gelmiyor. Yeni nesil güçlendirilmiş kulaklık çıkışıyla ve çeşitli renklere sahip klavye tasarımıyla kullanıcılara farklı bir efekt hazırlayan Tulpar, gelişmiş bir soğutma sistemine de sahip. Cihazınızı kullanırken, kesinlikle ekstra bir soğutucu almanıza da gerek kalmıyor. Ayrıca cihazın RAM kapasitesi de 4x DDR4 sayesinde 64 GB’a kadar arttırılabiliyor.

en-iyi-oyuncu-bilgisayarlari-

3-) Abra A7 V7.2 Abra A7 modeline göz attığımızda, cihazın gerçekten de çok güçlü olduğunu cihazın üst kısmından bakarak bile anlayabiliyoruz. Abra modelinde de, tıpkı diğer modeller gibi 7.nesil Intel Core i7 işlemci gücü bulunuyor. Aynı zamanda NVIDIA GeForce GTX 1050Ti ekran kartını da içerisinde barındıran cihaz, tüm yüksek uygulamalara tek başına meydan okuyabiliyor. Abra A7 modeli, DDR4 birimine sahip ve yaklaşık 16 GB RAM gücüne sahip. Bu özellikler, tüm yüksek boyutlu uygulamaları rahatlıkla açabilir ve tüm oyunları yüksek kalitede rahatlıkla oynatabilir. Oyuncu bilgisayarları devi Monster’in en göz alıcı modellerini ve en iyi oyuncu bilgisayarlarını bu şekilde sıralayabiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir