En İyi Fiyat-Performans Telefonları

By
Updated: Eylül 14, 2017
en-iyi-fiyat-performans-telefonlari-hakkindaEn İyi Fiyat-Performans Telefonları

 

en-iyi-fiyat-performans-telefonlari-nelerdir

Akıllı cep telefonu alacaksanız ama kararsızsanız bu yazımız tam da size göre. Genel olarak kullanıcılar fiyatına göre akıllı telefon almayı tercih ederler doğal olarak, Ve her cebe her zaman iyi bir akıllı cep telefonu alınamayabiliyor. Bu noktada önemli olan nokta vereceğiniz paraya alınabilecek en iyi akıllı telefonu almaktır. Yani en iyi fiyat-performans telefonlarını seçmektir. Bunun için önemli olan aslında ne istediğinizi bilmenizdir. Çünkü her telefon başka bir özelliğiyle öne çıkar. Bütün iyi özellikleri bir arada sağlayan akıllı telefon yok diyebiliriz. Sonuç olarak akıllı cep telefonları yapımında da belirli bir bütçeye sabit kalınıyor.

en-iyi-fiyat-performans-telefonlari-neler

Akıllı cep telefonlarından bazıları uzun şarj özellikleriyle öne çıkıyor ki bu aslında en önemli olan şeydir diyebiliriz. Sonuç olarak şarjı iyi gitmeyen bir telefonda diğer özellikler ne işe yarar ki? Bir diğer dikkat edilen özellikte telefonların kamera çözünürlükleri. Malum sürekli fotoğraf çekiyoruz ve paylaşıyoruz. Tabi ki çekilen fotoğrafların çözünürlükleri fotoğrafların daha kaliteli görünmesi açısından oldukça önemli. Akıllı cep telefonu seçerken dikkat ettiğimiz özelliklerin başında telefonun tasarımının da geldiğini söylememek olmaz tabi ki.Herkesin elinde tasarımı güzel bir telefon taşımak istemesinin yanı sıra tasarımıyla eldeki konforu da sağlaması bakımından tasarım elbette ki seçimde dikkat edilen önemli bir özelliktir.

en-iyi-fiyat-performans-telefonlari-hakkinda-bilgi

En iyi fiyat-performans telefonları arasında başı çekenlerden ve ülkemize son yıllarda giriş yapmış olan Xıaomi telefonları yer almaktadır. Çinin ıphone nu olarak adlandırılan bu telefonlar uygun fiyatına rağmen yüksek özellikler sunuyor kullanıcılara.

Xıaomi Mi6 modeli Xıaomi telefonların başını çeken modellerinden biri. Xıaomi Redmi Note4 de markanın bir diğer öne sıyrılan modellerinden.

En iyi fiyat-performans telefonları arasında Lenovo nun modelleri de yer almaktadır. Özellikle 4000 mAh şarj kapasitesiyle önümüze çıkan Lenovo K6 Note modeli tercih edilebilir bir telefondur. Fiyatı 950 tl civarıdır ve bu fiyat segmentinde ki telefonlar arasında 3gb ram ve 4000 mAh şarj özelliğiyle sıyrılmaktadır.

en-iyi-fiyat-performans-telefonlari

Sony telefon modelleri de en çok tercih edilen akıllı telefonları arasındadır. Tasarım özellikleriyle de oldukça dikkat çeken bu telefonlar şarjının iyi gitmeleriyle de biliniyorlar. Sony akıllı cep telefonlarından Sony Xperia Xz Premium başta tasarımıyla dikkat çekiyor. Ama bu telefonda en dikkat çekici özelliğin kamerası olduğunu söylemek gerek. Ön kamerası 13 mp arka kamerası 23 mp olan Sony Xperia Xz Premiumla profesyonel fotoğraf makinalarına denk fotoğraflar çekmeniz mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir