En İyi Android Virüs Programları

By
Updated: Haziran 22, 2017
en-iyi-android-virus-programlari-nedirEn İyi Android Virüs Programları

 

en-iyi-android-virus-programlari-neler

Android işletim sistemli telefonların piyasada sık sık çıkmasıyla beraber, zararlı yazılım geliştiren insanlar da akıl almaz virüsler geliştirmeye başladı. Tabii ki telefonların güvenliğini göz önünde bulunduran yazılımcılar, telefona mutlak ürettikleri virüsü sokmayı başarabiliyor. Bu durum tabii ki sadece korumasız telefonlar için geçerli diyebiliriz. Android işletim sistemine sahip olan cihazlar, oldukça kolay bir şekilde bünyesine virüsü alabiliyor. Bu nedenle kullanıcılar, en iyi android virüs programları arayışına giriyor. Peki en iyi android virüs programları hangileridir?

en-iyi-android-virus-programlari-hakkinda

1-) Dr.Safety Dr.Safety virüs programı, birçok kullanıcı tarafından kullanılsa da, büyük bir kesim bu programın ismini bile henüz duymadı diyebiliriz. Dr.Safety, cihazınızı tararken Trend Micro tarama sistemini kullanıyor ve bu sistem sayesinde de, verilerinize zarar vermeden kapsamlı bir araştırma yapabiliyor. Safety, sosyal medya hesaplarınıza yanaşabilecek yabancı profillerden sizleri korurken, aynı zamanda bulut sistemine de sahip. Bulut sistemi sayesinde, kaybolan bir cihazın nasıl bulunacağını ve nerde olacağını da çok iyi bilen bir program haline gelebiliyor. Cihazınıza çok önceden entegre edilmiş dolaşım halindeki virüsleri de bularak temizleyen Dr.Safety, en iyi android virüs programları arasından bir numara diyebiliriz.

en-iyi-android-virus-programlari

2-) 360 Security 360 Security, kullanıcılar tarafından çok sevilen bir program. Bunun nedeni de, programın çok fazla özel hayata girişmemesi. Yani siz telefonunuzu aktif olarak kullanırken, diğer programlar gibi bir takım reklamlarla karşılaşmıyorsunuz ve bunları kapatmak için zaman harcamıyorsunuz. Tam aksine 360 Security, bu reklamların herhangi bir program tarafından açılmasını da engelliyor. Aynı zamanda 360 Security ile, telefonunuzun hafızasını boşaltabilir ve ön bellek temizliklerini tek tuş optimize seçeneği sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlem yaklaşık 5-6 saniye kadar sürüyor.

en-iyi-android-virus-programlari-nelerdir

3-) Bitdefender Mobile Security – Antivirüs Bitdefender Mobile Security, bu zamana kadar en gelişmiş programlardan birisi diyebiliriz. 2016 yılının ortalarında büyük bir lisansa ev sahipliği yapmayı başaran cihaz, geçen senenin en iyi android virüs programları arasında ilk sırada yer almıştı. Tabii ki bu süreci, bu sene de başarı ile devam ettiriyor. Bitdefender programını indirdiğinizde, 14 günlük demo bir deneme süreciniz bulunuyor. Bu demo sürecinde internette dolaştığınızda, siteler tarafından cihazınıza girmeye çalışan virüsleri kolayca geri gönderebiliyorsunuz. Cihazın tam sürüm ücretinin uygun olması ve bu deneme sürecinin konulması da, size oldukça güven veriyor. Aynı zamanda casusluk hacmini de içerisinde barındıran program, siz daha sitelere girmeden o sitelerin içerisinde hangi virüslerin barındığını tahmin ederek sizi uyarabiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir