En İyi Android Oyunlar

By
Updated: Haziran 10, 2017
en-iyi-android-oyunlar-En İyi Android Oyunlar

en-iyi-android-oyunlar-nelerdir

Android işletim sistemini kullanan her marka ve model cep telefonu ile tabletten oynayabileceğimiz oyunlar sunuluyor bizlere. Mobil uyumlu oyunlar Android ve mobil uygulama mağazalarında ücretli veya ücretsiz satılıyor. Yükleyip kurarak en sevdiğimiz oyunları kesintisiz oynayabiliyoruz. Mobil oyun dünyası son birkaç yıldır çok hareketli. En İyi Android Oyunlar birbiriyle yarış halinde. Bilgisayar başında olmayan ya da pratik oyun keyfini cepten, tabletten yaşamak isteyenler için en iyi android oyunlara kısaca göz atalım. Oyun incelemeleri sunan sitelere bakarak haftanın ve ayın en iyi android oyunlarını öğrenebiliriz. Tatilde ya da sıkıldığınız anlarda bu oyunları telefonunuza indirip hoş zaman geçirebilirsiniz.

en-iyi-android-oyunlar-neler-

Futurama: World of Tomorrow New York şehrinde kendi karakterlerinizi oluşturarak yabancı türlere karşı evreni kurtaracaksınız. Uzay temalı zevkli bir oyun. Enemy Water: Submarines and Warships Denizaltı ve gemilerle deniz savaşlarına hazır olun. Düşmanları yenip filonuzu koruyun. Daha çok mürettebat edinin, güçlenin. Super Atomic Bu zor bir oyun ama sürükleyici. Hızlı tepki gerektiriyor. Hızlı atom parçalarına karşı hazır olun. En İyi Android Oyunlar listemizin diğer tavsiyeleri… Dash Legends 4 kişiyle oynanabiliyor. Amazon ormanları, Viking gemileri, mumya mezarları gibi zor parkurlarda gerçek zamanlı koşu oyunu. Silahlarınızı seçip saldırıya geçin… Final Fantasy XV A New Empire serisinde eğlenceli stratejilere devam ediyoruz.

en-iyi-android-oyunlar-neler

Krallığımızı inşa ediyor, büyük topraklara doğru yol alıyoruz. Ordunuzu kurun düşmanlarla karşılaşın. Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilir. Run & Gun: Banditos Rakiplerinizi ani tepkilerle alt etmeli ve çok hızlı koşmalısınız. Değerli hazina çalındı! Hırsızlar ortada geziniyor. Siz de bu Android oyununda hırsızları yakalayacaksınız. Renkli kareler içeren zevkli bir oyun. Android oyun pazarı çok büyük bir hızla gelişiyor. 2017’de çıkan ücretsiz ve En iyi android oyunlar herkesin zevkine hitap eden farklı türlere sahip. Bu sene karşımıza çıkan en iyi, ücretsiz ve en kaliteli hazırlanan mobil oyunlardan diğerleri şunlar.

en-iyi-android-oyunlar

The Battle of Polytopia Strateji oyunları sadece bilgisayar başında oynanmıyor. Bu oyun mesela, sizi çok şaşırtacak. Tabletten daha keyifli oynayabiliriz. Yine geniş ekranlı bir android telefondan da elbette. Oyunu öğrenmek için biraz zamana ihtiyacımız olacak. Tarihin ilk çağlarında başlayan oyunda uzay çağına kadar çıkan medeniyetler kurmamız gerekiyor. Sayısız düşman ve tehlike de oyun boyunca karşımıza çıkacak. En iyi android oyunlardan bazıları: Does Not Commute, Super Stickman Golf 3, Orbit.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir