En Güvenilir Tablet Modelleri

By
Updated: Eylül 26, 2017
en-guvenilir-tablet-modelleri-nelerdirEn Güvenilir Tablet Modelleri

 

 

en-guvenilir-tablet-modelleri-neler

Günümüzde en çok kullanılan elektronik ürünlerden olan bilgisayar ve tabletler birçok ihtiyacımızı gideriyorlar. Günümüz teknolojisiyle telefonlara bilgisayar ve tabletlerde ki birçok özellik getirilmiş olsa da hala bilgisayar ve tabletlerde gerçekleştirilip telefonlarda gerçekleştiremeyeceğimiz birçok özellik mevcuttur. Eğer bilgisayar veya tabletlerden herhangi birini almak istiyorsanız ve hangisini alacağınız konusunda bir fikriniz yoksa veya karar veremiyorsanız burada dikkat edilecek husus tam olarak ihtiyacınızın ne olduğudur. Daha uzun bir pil ömrü istiyorsanız tabletler sizin için daha uygun bir tercih olacaktır. Anlık fotoğraf ve video çekimi için bilgisayarların pek kullanışlı olduğu söylenemez.

en-guvenilir-tablet-modellerinden

Her an yanınızda taşınabilecek bir ürün istiyorsanız bilgisayarların sizler için oldukça yorucu bir ürün olacağını da söyleyelim. Zaten tabletlerin çıkış noktası bilgisayarların taşınabilir hale getirilmeleridir. Bu ürünler arasında hangisini seçeceğinize karar verdikten sonra en güvenilir tablet modellerine göz atabilirsiniz. Apple İpad Apple markası güvenirliğiyle piyasada kendine önemli bir yer edinmiştir. Apple’ın bu güveni vermesinde ki en önemli konulardan birisi de garantisini hakkını vererek gerçekleştirmesidir. Şöyle ki Apple markasının ürünlerinde herhangi bir sorun yaşadığınız zaman garantisi size o sorunu çözmeyi garanti ediyor ve eğer düzelme sağlanamazsa yeni cihaz veriliyor. Bu durumu her markada göremiyoruz maalesef.

en-guvenilir-tablet-modelleri-hakkinda

Apple’ bu tablet modelinde ki özelliklerden bahsetmek gerekirse şunları söyleyebiliriz. Ekran boyutu olarak 9.7 inç , wifi bağlantı özelliği ve İos 10 sürümü barındırıyor.

Samsung Galaxy Tab E Samsung da yine güvenilir markalardan olan ve elektronik ürün markaları hakkında pek bilgisi olmayanlar için tercih edilebilir bir markadır. Apple’dan farklı olarak android işletim sistemine sahip olan bu tablet özelliklerden bahsedeli. Ekran boyutu 9.6 inçtir. Ekran kalitesi HD ve ekran tipi TFT kapasitif dokunmatik ekrandır.

en-guvenilir-tablet-modelleri

Lenovo Tab 3 A7 10F Lenovo da yine elektronik marketlerde görebildiğimiz ve popüler markalardan. Bu tablet modeli de rahatlıkla tercih edebilecek bir model olarak karşımıza çıkıyor. Ekranı 7 inç, Ekran çözünürlüğü 1024×600 dür.

Casper Vıa S10 Casper markası özellikle bilgisayar konusunda verdiği yüksek performansla karşımıza çıkıyor. Yine kararsız kalanlar için en güvenilir tablet modelleri arasında. Özelliklerinden bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz. Ekran boyutu 10.1 inç. Ekran kalitesi HD ve ekran çözünürlüğü 1280×800 dür. Yazımızda bahsettiğimiz en güvenilir tablet modelleri tablet almayı düşünen kullanıcılar için gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek modellerdendir.

Bu bahsettiğimiz markalar dışında daha birçok tablet markaları olduğunu da söyleyelim. Hometech, Tucano , Quadro Orion bu markalardan sadece birkaçı..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir