En Eğlenceli Android Oyunları

By
Updated: Eylül 5, 2017
en-eglenceli-android-oyunlari-nelerdirEn Eğlenceli Android Oyunları

 

 

Oyun tutkunları için hazırladığımız bu yazımızda en eğlenceli android oyunlarından bahsedeceğiz. Android telefonlarınızda her an her yerde oynayabileceğiniz bu oyunlarla kendinizi başka bir alemde bulacak ve buradan hiç çıkmak istemeyeceksiniz. En eğlenceli android oyunları olarak sizlere tanıtacaklarımız şunlardır; Final Fantasy XV, Tour de France, Futurama (World of Tomorrow), Blue Edge, Lumino City, Dead Rivals- Zombie MMO, Driver Simulatör, Gangstar New Orleans OpenWorld, Galaxy on Fire 3- Manticore, MadOut2 BigCityOnline, Pokemon Go, Plague Inc, Yodoı Games, Subway Surf, Candy Crush Saga.

en-eglenceli-android-oyunlari-neler

Cadny Crush Saga En eğlenceli android oyunları arasında gösterilen Candy Crush Saga son zamanların en popüler oyunu haline gelmiş bir oyundur. Yediden yetmişe herkesin bağımlısı olan oyun şekerlerle oynanan tetris tarzı bir oyundur. Şekerleri patlatarak oyun geçiyorsunuz ve her oyunda yeni şekerlerle karşılaşıyorsunuz. Bu şekilde puan toplanıp bölüm geçiliyor. Renkli şekerleri ve her oyunda farklı bir heyecan getiren oyun gerçekten de çok eğlenceli. Ve gerçekten bağımlılık yapıyor. Bu oyunun sonuna gelmek pek kolay değil çünkü bazı oyunun bazı bölümleri oldukça zor olup bitirmesi hemen mümkün olmuyor.

en-eglenceli-android-oyunlarindan

Bazen bir bölüm geçmek için günlerce uğraşan insanlar olduğunu söyleyebiliriz. Subway Surf Subway Surf pyunu da yine Candy Crash Saga gibi popüler olan en eğlenceli android oyunlardan bir tanesi. Subway Surf te bir hamster olarak oyunu oynuyorsunuz. Bu hamster otoban da engellere takılmadan ilerlemeye çalışıyor. Bu noktada sizin yapmanız gereken hamsteri yönlendirmek ve engellere takılmasını engellemek. Aynı zamanda oyun oynarken altınlar karşınıza çıkıyor ve bunları toplamanız gerekiyor.

en-eglenceli-android-oyunlari-hakkinda

Yodoı Games Yodoı Games oyunu eğlenceli oyun kategorisinden yer alıyor. Oyunda ki grafikler ve görünüm muhteşem. Üstelik oyunu öğrenmek için zamana da ihtiyacınız yok. Daha çok çocuklara hitap eden bu oyunu tabi ki yetişkinlerde oynayabiliyor. Plague Inc Bu oyun eğlenceden çok plan kurmaya yönelik bir oyun. Yani strateji oyunu. Plague Inc’ te hastalıklarının genetiğini değiştiriyorsunuz ve dünyayı yok etmeye çalışıyorsunuz.

en-eglenceli-android-oyunlari

Bunun için oyunda ki hedefiniz bu hastalığı olabildiğince fazla insana bulaştırabilmek. Ama birtek hastalık bulunmuyor oyunda. Başka hastalıklarda var ve her hastalığın stratejisi birbirinden farklı. Pokemon Go Pokemon Go çıktığı günden itibaren oldukça ses getirdi ve en iyi mobil oyun haline geldi. Çünkü oyun şimdiye kadar ki oyunlardan oldukça farklıydı. Bu oyunda pokemon yakalamaya çalışıyorsunuz. Tabi bu pek de kolay olmuyor. Çevrenizi keşfediyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir