En Çok Oynanan Android Oyunları

By
Updated: Ocak 19, 2017
en-cok-oynanan-android-oyunlariEn Çok Oynanan Android Oyunları

En çok Oynanan android oyunları arasında şüphesiz ki gelenekselleşmiş Candy Crash oyunu var. Facebook’ ta da en çok tercih edilenler arasında ilk sırayı alan bu oyunun son versiyonları çıktı. Bu oyunu İpone ve diğer android cihazlara ücretsiz olarak indirmek mümkün. Oynadıkça vazgeçilmezi daha zor olan oyun adeta bağımlılık yapıyor. Android Oyunu Draw Something Özellikle çocukların bayılarak oynadığı bu oyunda oyuncudan karşıdaki nesnenin resmini çizerek belirtmesi bekleniyor. Oyun her seferinde biraz daha oyuncuyu zorluyor. Bu da oyuncuyu daha iştahlı yapıyor. Diamond Dash Androidlerin En Çok Oynananlarından Face bağlantılı olan oyunun haftalık turnuvaları mevcut. Bu sayede oyunda heyecan tavan yapıyor. Oyunda sadece aynı renkleri yan yana getirerek patlatmak ve sihirli güçleri ortaya çıkarmak gerekiyor.

Android cihazlar için en eğlenceli oyunlardan bir diğeri sınırlı gün bedava oynayabileceğiniz Bucketz. Oyunda havaya atılan eşyaları kovaların içine yerleştirip dengeyi sağlamanız gerekiyor. En iyi sürprizler ise oyunun ileriki sahnelerinde. En çok oynanan android oyunları içinde Flow’ u da görebilirsiniz. Beyni aktif hale getiren oyun aynı renkte olan noktaları birleştirme ile başlıyor. Fakat bunu yaparken diğerlerine çarpmamanız gerekiyor. Oyun her seferinde biraz daha zorlaşıyor. Bağımlılık Yapan Oyun Hay Day Hay Day oynamaktan vazgeçemeyeceğiniz bir oyun. Bu oyunda size ait bir tarla var. Ürünleri yetiştirip satıyorsunuz. Face ile bağlantılı olan bu oyun level atladıkça yeni ürünler yetiştirmenize izin veriyor. Böylece şehirde yapmayı başaramadığınız mahsul yetiştirme işini oyunda başarabiliyorsunuz.

Farklı ve heyecanlı bir oyun oynamayı tercih ediyorsanız eğer Temple Run sizin için en uygun seçenek olacaktır. Çünkü Temple Run’ da arkanızdan kovalayan canavarlar var ve sizi yakalarlarsa hiç iyi olmaz. Oyunun farklı versiyonları da var. Çocuklarınız İle Harika Vakit Geçirebileceğiniz Fruit Ninja En çok oynanan android oyunları içinde çocukların bayılarak oynadığı Fruit Ninja oyununda havaya atılan meyveleri küçük parmak hareketleri ile kesmeniz gerekiyor. Dikkatli olun meyveler ile birlikte atılan bombalara dokunursanız patlarsınız. Bu oyunu küçük çocuklarınızın ağlamasını durdurmak için de kullanabilirsiniz. Oyunda önemli olan en kısa sürede en yüksek skoru elde etmek. En Sevilen Song Pop Android oyunları içinde müzik severlerin en çok sevdiği oyun Song Pop. Eğer müzik bilginize güveniyorsanız oyun sizin için daha eğlenceli olacaktır.

Karşılıklı oynamanız gereken Song Pop’ ta çalan müzikleri en hızlı tahmin eden en yüksek skoru kapar. Smurfs Village Sizin Şirin Köyünüz Çocukluğunuzun vazgeçilmez çizgi film kahramanları şirinler için yeni bir köy inşa etmek istemez misiniz. Bu köy sizin ve siz ne derseniz o olacak. Kendi şirin köyünüzü kurmaya başlayın. Çocukluğunuza geri dönebileceğiniz harika bir oyun. Ayrıca belirtmek gerekirse artık Disney’ de android oyunlarına el attı. Bu a demek oluyor ki ilerde bizi çok daha güzel oyunlar bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir