En Çok Kullanılan Android Kamera Uygulamaları

By
Updated: Ağustos 20, 2014
Android Kamera Uygulamasıİnsanların Android cihaz kullanmasının en önemli nedenlerinden biri kameradır. Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiğinden beri yanımızdan hiç ayırmayız. Fotoğraf çekmek içinde artık Android cihazlardan faydalanırız. Gördüğümüz her güzel şeyi fotoğraflamak isteriz. Normal telefonlara göre çok daha güzel çekimler yapan akıllı telefonlar bu konudaki en iyi yardımcımız. Android L teknolojisi ile birlikte akıllı telefonlar artık çok daha fazla özelliğe sahip. Bu özelliklerden biri de kamera manüel sistemidir. Bunun yanı sıra netlik mesafesini gösterme ve yeni seri çekim modu da Android L ile birlikte gelen özelliklerdir. Android L sistemi beraberinde çok sayıda kamera uygulaması getirmiştir. Bu uygulamalar sayesinde fotoğraf çekme ve düzenleme işlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu kamera uygulamalarından bir kaç tanesini sizler için derledik.

İlk uygulamamız retrica. Fotoğraf çekmeyi sevenler için oldukça çok seçenek sunan uygulama selfie fotoğraf çekmeye de uygundur. Uygulamada 80’e yakın filtre bulunmaktadır. Filtreleri fotoğrafı çektikten sonra veya çekmeden önce kullanabilirsiniz. Retrica sizlere harika bir görüntü kalitesi sunar. Filtre güzellik kamera adlı uygulamada fotoğraf iyileştirme için kullanılan uygulamalar arasında. Bu uygulama sayesinde dilediğiniz kadar fotoğraf çekebilirsiniz. Android kamera adlı uygulama da birçok kamera uygulaması arasından sıyrılan oldukça verimli bir uygulama. Bu uygulama Türk geliştiricilere ait olmasına rağmen çok tercih ediliyor. Bir kamera uygulaması da Google tarafından geliştirildi. Bu uygulama Android cihazlarla uyumlu ve hızlı fotoğraf ve video çekmesiyle biliniyor. Kamera 360 adlı uygulama da çok sayıda efektiyle tercih ediliyor. Ayrıca kamerada çektiğiniz fotoğrafları bir çok sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Son olara HD Camera Ultra sizlere tavsiye edebileceğimiz bir kamera uygulaması. Bu uygulamada son yılların en popüler işletim sistemi olan Android için geliştirilmiş güzel ve eğlenceli bir uygulama.

Size bahsettiğimiz bu uygulamalar sayesinde Android cihazlarınızla dilediğiniz her yerde filtreli fotoğraflar çekerek bu fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Fotoğraf çekmenin keyfini sonuna kadar çıkaracağınız bu uygulamaları android marketlerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fotoğrafları tek işlemle dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir