Dizi ve Film Tutkunları İçin En İyi Android Uygulamaları

By
Updated: Ağustos 23, 2014
Dizi ve Film Tutkunları İçin En İyi Android UygulamalarıÇok sayıda insan film ve dizi izlemekten büyük keyif alır. Bazı dizilerin sıkı takipçisi olanların sayısı azımsanamayacak kadar çok. Teknolojinin bu gelişmesinden önce sinemada ve televizyonda bir filmi ya da diziyi izleyemediğinizde sonra tekrar izleme imkânınız yoktu. Ancak teknoloji ile birlikte bu imkânda artık hayatımızda. İnternet, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar sayesinde artık böyle bir sorun yok. Boş vakitlerinizde internet üzerinden bu film ve dizileri izlemek mümkün. Ancak bu durumda da sorunlar çıkmıyor değil. Çok sayıda diziniz takipçisi olmamız nedeniyle vaktimizin büyük zamanını bu dizileri izlemek alıyor. Bu yazımızda kaçırdığınız dizilerin bölümlerini ve filmleri izlemeniz için uygulamalardan bir liste hazırladık.

IMDb film deyince akla ilk gelen uygulamalardan. Açılımı Internet Movie Database olan IMDb oldukça kapsamlı bir uygulama. Uygulamanın içeriğinde 1,5 milyondan fazla film bulunuyor. Ayrıca dizilere ve filmlere uygulama üzerinden puan vererek bunu sosyal ağlarda paylaşabilme imkânınız bulunuyor. Uygulama içerisinde en iyi film listeleri de bulunuyor. Buradan diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak film seçebilirsiniz.

Movie Collection & Inventory ise geniş bir film arşivine sahip olanlar için hazırlanmış mükemmel bir uygulama. Bu uygulama sayesinde evinizde bulunan filmleri listeleyebilir, arkadaşlarınıza izlemeleri için verdiğiniz filmlerin kaydını tutabilirsiniz.

Viki adlı uygulamada oldukça eğlenceli bir içeriğe sahip. Uygulama ile filmleri, tv programlarını ve videoları izleyebilirsiniz. Uygulama ile izlediğiniz videoları 150 farklı dile çevirebilirsiniz. Bu uygulama ile videolara yorum yapabilir, facebook üzerinde paylaşımda bulunabilirsiniz. RunPee adlı uygulama ise sloganıyla dikkat çekiyor. Sinema salonlarının durdurma tuşu yoktur sloganı ile yola çıkan uygulama sinemaseverler tarafından oldukça seviliyor. Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Uygulamada durdurma tuşu olmadığı için tuvalete gitmeniz gerektiğinde veya başka bir işiniz olduğunda uygulama en önemsiz sahnelerde sizi uyarıyor.

Dizi ve film izlemeyi sizler de tutku derecesinde seviyorsanız bahsettiğimiz bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Android marketten ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamalarla kesintisiz film keyfinin tadını çıkartabilirsiniz. Çok büyük bir film ve dizi arşivi bulunan uygulamalar ile aradığınız bütün filmleri bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir