Clash Of Clans Android Apk İndir

By
Updated: Haziran 15, 2014
clash-of-clans-apk-featured-imageSon zamanların en popüler android savaş ve strateji oyunu olan Clash Of Clans Türkiye’de de beklenen etkiyi yarattı. Neredeyse her Android’li cihazın vazgeçilmez oyunu haline gelen Clash of Clans, uzun zaman ve emek gerektiren bir oyun. İyi yere gelmek için emeği vermek istemiyorsanız hileli versiyonu deneyebilirsiniz.

İnternette paylaşılan hilelerin çoğu çalışmıyor ve cihaza virüs bulaştırmaya çalışıyor. Biz size belki de ilk olacak şekilde en iyi Clash of Clans hilesi sunuyoruz. Ayrıca hileyi kullanırken oyundan yasaklanmayacaksınız böylece oyunu hileli şekilde oynamaya devam edeceksiniz. Hile ne işe yarıyor diye sorarsanız, hile sayesinde sınırsız elmasımız oluyor. Böylece yeni inşaat kulübeleri alarak diğer oyunculardan çok daha hızlı şekilde gelişebilirsiniz.

Hileyi yapmak için öncelikle programı indirin ve açılan pencereden kullanıcı adınızı girin. Eğer oyunu Android’li cihazlarda oynuyorsanız GP mailinizi eklemelisiniz. Şifreye gerek duymadan çalışan bu programa girdikten sonra oynadığınız cihazı seçmelisiniz. Daha sonra program sizden cihazda oyuna girmenizi istiyor ve kendince bağlantı yapıyor. Daha sonrasında hilemiz hazır…

clash-of-clans-apk-coordinate-attacks-with-your-clans1 clash-of-clans-apk-wage-epic-battles1

 

Clash Of Clans Android Apk İndir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir