Car Drive AT-Super Araba Parkur Oyunu

By
Updated: Mayıs 5, 2014
Car Drive AT-Super ParkourAraba sürmeyi sever misiniz?  Peki araba sürme konusunda kendinize ne kadar güveniyorsunuz? Ne kadar iyi araba kullanırsınız kullanın Car Drive AT-Super Parkour’da yer alan birbirinden zor ve ilginç parkurlar ile işleriniz değişebilir. 3D grafikler ile parkurları en kısa sürede hasarsız bitirmeye çalışıyor farklı oyun modları ile de araba sürmenin keyfine varıyoruz. Menüdeki butonları inceleyecek olursak oyunu ve oyun modlarını daha rahat kavrayabilir Car Drive AT-Super Parkour’a 1-0 önde başlayabilirsiniz. Oyun menüsündeki butonlar ve anlatımları;
Play
Oyunu oynayacağımız ve oyunumuza giriş yapacağımız bölüm olan Play bölümünde Oynayacağımız Track yani parkuru seçtikten sonra oyunumuza başlıyoruz. Parkuru en kısa sürede ve trafik dubalarına dokunmadan bitirdiğimizde yıldız alıyoruz. 1 yıldız yeni bölüme geçmemize iki yıldız junk modunu açmamıza 3 yıldız ise junk ve overrun modunu aynı anda açmamıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda junk modunda da bir yıldız aldığımızda overrun moduna giriş yapabiliyorsunuz.
Options
Oyun müziğini ve seslerini ayarlayacağımız Options bölümünde araç kontrolünü sensör veya dokunmatik olarak değiştirebiliyorsunuz.
Credits
Yapımcı şirketin emeği geçenler bölümü olan Credits bölümünde oyunun yapımcılarını ve oyuna katkı sağlayanları görebilirsiniz.

Car Drive AT-Super Parkour Ücretsiz İndir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir