Bilgisayarlarınızla Android Cihazlarınıza Bağlanıp Yönetebileceğiniz 10 Uygulama

By
Updated: Mayıs 17, 2014
v6F3u-300x169Bağlanılabilirliğin en üst seviye geldiği bu dönemde Android tablet ve Android telefonlarımızı bilgisayarlarımıza bağlamamızın ya da bağlamak istememizin birçok sebebi olabilir. Bunlar; birileri ile iletişim kurmak, oyun oynamak, dosyaları transfer etmek vb. olarak çoğaltılabilecek örnekler. Tabi eğer Android ya da bilgisayar dünyasında yeniyseniz Android ve bilgisayar arasındaki bağlanılabilirliği gördüğünüzde kendinizi şaşırmaktan alıkoyamayacaksınız. Android cihazınız üzerinde sahip olacağınız kontrol yetkileri hemen hemen her işlemi yapmanıza olanak sağlıyor. Dilerseniz şimdi aşağıda bu uygulamalarla ilgili açıklamalara geçelim. Aklınızda bulunsun uygulama adına tıkladığınızda sizi Google Play Marketteki indirme bağlantısına yönlendirecektir.

Aşağıda bahsi geçen bu 10 uygulama ile bilgisayarınızdan sms gönderebilir, telefonunuza gelen bildirimleri bilgisayarınızdan görebilir ve yönetebilir olacaksınız. Eğer sizin de bu uygulamalar dışında kullandıklarınız varsa yorumlarınızda bildirirseniz seviniriz.

 

Airstream uygulaması bilgisayarınızdaki tüm dosyalara ve klasörlere herhangi bir Android cihaz tarafından erişilebilir hale getirmektedir. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızda Airstream uygulamasının sunucu programını kurmak ve Android cihazınızdaki Airstream uygulamasını çalıştırmak. Herhangi bir transfer limiti ya da kısıtlaması yok. Kurun ve kullanmaya başlayın. Aşağıdaki resimde uygulamanın Android taraflı ekran görüntüsünü bulabilirsiniz.

Airstream Airstream2 Airstream3 Airstream4

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir