Bateri (Real Drum)

By
Updated: Ocak 11, 2014
unnamedHayatımıza her yönden giren Android Akıllı telefonlar bildiğimiz üzere müzik sektörüne de el atmış durumda.Önce çıkan piano ve gitar uygulamalarının yanı sıra artık bateri uygulamaları da Google Play Store’da yerini aldı.
Real Drum’ı Google Play Store’dan tamamen ücretsiz olarak indirdikten sonra uygulamamızı açıp baterideki davullara dokunarak baterimizi çalıyoruz.Multi touch desteği ile de diğer parmaklarınızla bateri çalabileceğiniz gibi onlarca bateri uygulamasından bu uygulamanın çok indirilme ve sebebi ise uygulama hafızasında onlarca davulun yer alması, Hd ses kalitesi ve Hd Görüntüler.
Phone Finder
Telefonunuzu evinizde, ofisinizde veya arabanızda kayıp mı ettiniz? Kendi numaranızı aramak iyi bir çözüm gibi gözükse de ya telefonunuz sessizdeyse? İşte tam bu anda Phone Finder devreye giriyor ve telefonunuz kaybolsa bile bulmaya yardımcı oluyor.
Phone finder’ı ücretsiz olarak yükledikten sonra uygulamamızı çalıştırıyoruz.Uygulamamız arka planda çalışırken bizim yapmamız gereken tek şey ıslık çalmak.Uygulama sesin tiz tonuna göre ıslığı anlayıp telefondaki alarmı çalıştırıyor böylece telefonunuzu bulabiliyorsunuz.Kullanışlı olması bir yana daha çok eğlence amaçlı kullanılan Phone Finder çoğu insanı şaşırtacağı gibi bu hizmeti ücretsiz olarak sağlaması kullanıcıların gönlünde taht kuruyor.

                                                                      Bateri (Real Drum)   İndir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir