Bad Piggies android indir

By
Updated: Ekim 7, 2012
Bad PiggiesBad Piggies android indir bence çok eğlenceli bir oyun Angry Birds kurucuları yine çok güzel bir oyuna imza atmışlar biz kullanıcılara da sadece bu oyunu zevkle onamak kalıyor.

Oyunun özelliklerine gelecek olursak kuracağız araçlar ve onların nasıl çalıştıklarına göre bölümlerde başarılı olacağınız oyun, 60 bölümden oluşuyor. Bu bölümleri üçer yıldız ile tamamlayan başarılı oyunculara 30 yeni yapboz bölümü daha veriliyor.

Fanlardan roketlere kadar 30 farklı materyalin kullanılabildiği oyunda tekerlekli ya da uçan araçlar yapmak mümkün.

Bad Piggies Resimleri

[nggallery id=22]

Bad Piggies oyunu indir

Oyunu Ustalarından Açıklamaları :

  • Mehmet – 03 Ekim 2012 Çarşamba – 1.0.0 sürümüne sahip Samsung Galaxy S3

Über süper Öyle mükemmel bir oyun ki gelip buraya ne kadar süper olduğunu mu yazsam yoksa oynamaya devam mi etsem bilemedim.Denemeyen kalmasın.Angry birdler sıkmaya baslamisti bu yeni tarz süper oldu.Tabi yeni oyunla birlikte rovio satış taktiğini de değiştirmis, oyun içi zirvaliklari satma yoluna gitmişler her firma gibi.

  • Mikail – 06 Ekim 2012 Cumartesi – Sürüm 1.0.0

Angry birds yaninda halt yemis Arkadaslar her oyuna zit pit yotum atmam ama buna atmazsam ayip olur dedim cok guzel oyun taktiginizle aracinizi yapip finishe ulasmaya calisiyosunuz.Sapanla kus atamaya son!

  • Habil – 30 Eylül 2012 Pazar – 1.0.0 sürümüne sahip Samsung Galaxy S2

5yıldız Anlamıyorumda ben rovio oyunlarından niye zevk alamıyorum ??? Amazing Alex, Angry Birds yapımları da beğenemedim ))) anlaşılan o ki, tüm dünya beğeniyor bir tek benden başka tüm dünya beğeniyor deye 5 yıldız

Bad Piggies Video :

Arananlar

galaxy s3 kaykay oyunu,bad piggies android indir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir